Lidzbark.pl
Wymień piec – bądź eko. Rusza kolejny nabór wniosków!

Wymień piec – bądź eko. Rusza kolejny nabór wniosków!

Aby poprawić jakość powietrza od 2017 roku w naszej gminie prowadzony jest program, dzięki któremu mieszkańcy mogą składać wnioski dofinansowania wymiany ogrzewania węglowego na proekologiczne w budynkach mieszkalnych. Dzięki temu od początku trwania programu udało się wymienić blisko 160 pieców.

Właśnie ruszył nabór wniosków na kolejny etap.

Wnioski dostępne są w Urzędzie Miasta i Gminy w Lidzbarku (proszę dzwonić do drzwi), a także na stronach internetowych bip.umig.lidzbark.pl oraz lidzbark.pl.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną wnioski należy przesłać drogą pocztową na adres: Urząd Miasta i Gminy w Lidzbarku, ul. Sądowa 21, 13-230 Lidzbark, lub wrzucić do skrzynki podawczej przy drzwiach Urzędu. Wnioski należy dostarczyć do 31 lipca 2022 r.

Załączniki:

Noclegi w Lidzbarku

Warto do nas zajrzeć i zostać dłużej. Ośrodki wczasowe, kolonijne, gospodarstwa agroturystyczne i obiekty bazy hotelowej pozwolą każdemu znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę. U nas zachwycą się Państwo malowniczymi krajobrazami wypoczywając wśród jezior i meandrującej pośród lasów i łąk rzeki Wel.

Dowiedz się więcej