Lidzbark.pl
Rusza czwarta edycja Lidzbarskiego Budżetu Obywatelskiego!

Rusza czwarta edycja Lidzbarskiego Budżetu Obywatelskiego!

Jesteś mieszkańcem Lidzbarka i masz ukończone 16 lat? Masz pomysł na to, co można zmienić w naszym mieście? Rozejrzyj się po okolicy. Na pewno jest wiele spraw, które czekają na realizację. 6 września startujemy z kolejną edycją Budżetu Obywatelskiego.

To już czwarta edycja budżetu obywatelskiego w naszym mieście. W minionych latach dzięki zaangażowaniu i pomysłom mieszkańców udało się wybudować park linowy dla dzieci na plaży miejskiej oraz park trampolin na boisku przy ul. Tuwima. W trakcie realizacji jest budowa tężni solankowych, które ze względu na zmianę lokalizacji z parku rekreacyjno- sportowym przy Małym Jeziorku na Bulwar nad Welem zrealizowana zostanie w przyszłym roku. Wnioski do budżetu składać będzie można od 16 do 27 września w sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy Lidzbark. Formularze do pobrania poniżej.

Załączniki:

Noclegi w Lidzbarku

Warto do nas zajrzeć i zostać dłużej. Ośrodki wczasowe, kolonijne, gospodarstwa agroturystyczne i obiekty bazy hotelowej pozwolą każdemu znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę. U nas zachwycą się Państwo malowniczymi krajobrazami wypoczywając wśród jezior i meandrującej pośród lasów i łąk rzeki Wel.

Dowiedz się więcej