Lidzbark.pl
Rucińska Lena i Witkowska Julia w Grand Prix Polski Młodziczek

Rucińska Lena i Witkowska Julia w Grand Prix Polski Młodziczek

12 lutego 2022 r. w JEZIORANACH, rozegrano 3.Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodzików i Kadetów w Tenisie Stołowym. Lidzbark reprezentowały: RUCIŃSKA Lena , WITKOWSKA Julia , SKUZA Karolina , NADOLSKA Roksana , CZARNOMORZEC Julia i nasz rodzynek WĘGRZYNOWSKI Alan.

Pod względem poziomu gry, jak i osiągniętym wyniku, występ w turnieju, możemy uznać za udany. Cała nasza drużyna, starała się stosować i doskonalić (w warunkach turniejowych), trenowane zagrania i rozwiązywanie taktyczne akcji. Widać było dużą wolę walki i zaangażowanie podczas gry.

Względem osiągniętych wyników, też było dobrze. RUCIŃSKA Lena, uzyskała już wcześniej AWANS do GRAND PRIX POLSKI MŁODZICZEK (który zostanie rozegrany 04-06 marca 2022 w SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM), na podstawie Rankingu Ogólnopolskiego – co jest już standardem u Leny. Natomiast WITKOWSKA Julia wywalczyła AWANS do GRAND PRIX POLSKI wygrywając w bardzo dobrym stylu cały turniej. Warto nadmienić, że w tej kategorii, na najniższym stopniu podium (3.miejsce) stanęła SKUZA Karolina.

OTO WYNIKI NASZEJ DRUŻYNY: RUCIŃSKA Lena (młodziczki) AWANS – limit ogólnopolski, (kadetki) IV miejsce ; WITKOWSKA Julia (mł.) I miejsce – AWANS do GPP ; SKUZA Karolina (mł.) III miejsce ; NADOLSKA Roksana (mł.) VIII miejsce ; CZARNOMORZEC Julia (mł.) IX miejsce i WĘGRZYNOWSKI Alan (mł.) XIII miejsce.

Z postawy całej drużyny, byłem bardzo zadowolony – podsumował trener, Sławek Ostrowski.

                                                                         Trener  Sławomir  Ostrowski

Noclegi w Lidzbarku

Warto do nas zajrzeć i zostać dłużej. Ośrodki wczasowe, kolonijne, gospodarstwa agroturystyczne i obiekty bazy hotelowej pozwolą każdemu znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę. U nas zachwycą się Państwo malowniczymi krajobrazami wypoczywając wśród jezior i meandrującej pośród lasów i łąk rzeki Wel.

Dowiedz się więcej