Lidzbark.pl
Mikołajki w Mieście za nami

Mikołajki w Mieście za nami

6 grudnia to jeden z najbardziej lubianych przez najmłodszych dni w roku. Mikołajki tradycyjnie świętowaliśmy również w Lidzbarku.

W tym roku wyjątkowo spotkaliśmy się na Bulwarze nad Welem. Zgromadzone dzieci powitał Burmistrz Lidzbarka częstując wszystkich słodkościami i upominkami w postaci lidzbarskich mikołajkowych czapeczek oraz Mikołaj, który w tym roku wyjątkowo zabrał ze sobą do Lidzbarka Panią Mikołajową.

Były wspólne zabawy, śpiewanie świątecznych piosenki i gry przygotowane przez Panie z Przedszkola Bajkowy Zakątek, a także przejażdżki bryczką z Farmy Noego. Każdy mógł sobie zrobić także zdjęcie z Mikołajem, a chętnych nie brakowało.

Kulminacyjnym punktem było tradycyjne rozświetlenie świątecznej choinki, która pięknie przyozdobiła nasze miasto w tym magicznym czasie.

Noclegi w Lidzbarku

Warto do nas zajrzeć i zostać dłużej. Ośrodki wczasowe, kolonijne, gospodarstwa agroturystyczne i obiekty bazy hotelowej pozwolą każdemu znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę. U nas zachwycą się Państwo malowniczymi krajobrazami wypoczywając wśród jezior i meandrującej pośród lasów i łąk rzeki Wel.

Dowiedz się więcej