Lidzbark.pl
Lidzbarski Budżet Obywatelski - nie czekaj! Złóż wniosek!

Lidzbarski Budżet Obywatelski - nie czekaj! Złóż wniosek!

Etap zgłaszania wniosków obywatelskich zadań do budżetu obywatelskiego kończy się 2️⃣3️⃣ września. Nie czekajcie na ostatnią chwilę, by przedstawić swoją propozycję. Do zagospodarowania jest kwota 1️⃣0️⃣0️⃣ tysięcy złotych!
Mechanizm jest bardzo prosty:
☑️ każda osoba mieszkająca w Lidzbarku, która ukończyła 1️⃣6️⃣ rok życia może złożyć propozycję zadania.
Warunek?
☑️ Musi być ono zgodne z prawem,
☑️ możliwe do wykonania w ciągu jednego roku
☑️ i mieścić się w kwocie budżetu, czyli 100 000 zł.
Na zadania, które spełnią te wymagania będziemy mogli głosować od 3 do 7 października. Propozycje, które zyskają największe poparcie, zostaną wpisane do budżetu miasta i zrealizowane w 2023 roku.
 
Wnioski budżetowe należy składać na specjalnych formularzach zgłoszeniowych. Formularze zgłoszeniowe są dostępne w Urzędzie Miasta i Gminy w Lidzbarku oraz tutaj:
 
 
Pomoc w wypełnieniu wniosku można uzyskać w Urzędzie Miasta i Gminy w Lidzbarku, ul. Sądowa 21, pok. 12, tel. 23 696 15 05 wew. 182.
? Liczymy na to, że i w tym roku nie zabraknie pomysłów, które wzbogacą i uatrakcyjnią nasze miasto.

Noclegi w Lidzbarku

Warto do nas zajrzeć i zostać dłużej. Ośrodki wczasowe, kolonijne, gospodarstwa agroturystyczne i obiekty bazy hotelowej pozwolą każdemu znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę. U nas zachwycą się Państwo malowniczymi krajobrazami wypoczywając wśród jezior i meandrującej pośród lasów i łąk rzeki Wel.

Dowiedz się więcej