Lidzbark.pl
Dobry turniej, realizacji zadań taktycznych

Dobry turniej, realizacji zadań taktycznych

23 stycznia 2022 r. w OSTRÓDZIE rozegrano 3. Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorek w Tenisie Stołowym.

Lidzbark reprezentowała RUCIŃSKA Lena, która jest pierwszy rok młodziczką, czyli w tym turnieju grała z zawodniczkami o 3 i 4 lata starszymi. Występ w tym turnieju miał charakter czysto szkoleniowy. Plan, który założyliśmy sobie z Leną – doskonalenie wybranych zagrań i fragmentów gry oraz rozwiązań taktycznych. LENA, nakreślone zadania, realizowała bez zarzutu. Myślę, że przyniesie to pozytywny efekt, gdy będzie grała w swojej kategorii.

Cieszył fakt, że Lena ograła dwie zawodniczki DEKORGLASS-u tj. PIECKOWSKĄ Marysię i MADEJ Zuzannę po 3-1. Zawodniczki te, na co dzień występują w II LIDZE. Lena ostatecznie zajęła VII miejsce w turnieju ale jak już wcześniej wspomniałem, wynik nie był ważny.

Bardzo dziękuję Pani Kamili Bach-Rucińskiej, dzięki której mogliśmy wziąć udział w tych kwalifikacjach wojewódzkich.

Przed nami Turnieje Wojewódzkie młodziczek i kadetek w JEZIORANACH (12-13.02.22) i myślę, że tam wybierzemy się „większą wycieczką”.

Teraz przed nami trzy tygodnie ciężkiej pracy, a później będziemy czekać na efekty wynikowe. Turnieje wojewódzkie i Grand Prix Polski w poszczególnych kategoriach, zbliżają się dużymi krokami – zakończył pełen nadziei, że dalej będziemy uczestniczyć w turniejach – trener Sławek Ostrowski.

                                                               Trener  Sławomir  Ostrowski

Noclegi w Lidzbarku

Warto do nas zajrzeć i zostać dłużej. Ośrodki wczasowe, kolonijne, gospodarstwa agroturystyczne i obiekty bazy hotelowej pozwolą każdemu znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę. U nas zachwycą się Państwo malowniczymi krajobrazami wypoczywając wśród jezior i meandrującej pośród lasów i łąk rzeki Wel.

Dowiedz się więcej