Lidzbark.pl
Zapraszamy na Festiwal Swojskiego Jadła!

Zapraszamy na Festiwal Swojskiego Jadła!

Już 28 sierpnia odbędzie się w Lidzbarku pierwszy Festiwal Swojskiego Jadła, na którym swoje wyjątkowe potrawy w konkursie kulinarnym zaprezentują m. in. członkowie Lokalnej Grupy Działania Ciechanów, koła gospodyń wiejskich, sołectwa, stowarzyszenia i lokalni wystawcy.

Zachęcamy wszystkie koła gospodyń, stowarzyszenia, osoby prywatne i wszystkich amatorów gotowania do udziału w konkursie. Nie czekaj, zgłoś się już dziś! Termin mija w poniedziałek. Więcej informacji oraz regulamin i formularz zgłoszenia tutaj: https://mgoklidzbark.com/n,konkurs-kulinarny-festiwal-swojskiego-jadla-w-lidzbarku

Zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy Domu Kultury: mgok@lidzbark.pl.

Festiwal Swojskiego Jadła to doskonała propozycja na miłe spędzenie ostatniego weekendu sierpnia i zakończenie wakacji. Startujemy od godziny 14:00 w parku sportowo – rekreacyjnym przy ul. Garbuzy. Będzie pysznie i jak na taki festiwal przystało swojsko. Poza stoiskami z jedzeniem oraz rękodziełem będzie strefa malucha, warsztaty cyrkowe i bębniarskie dla dzieci i młodzieży, a także spotkanie z gościem specjalnym Aleksandrą Juszkiewicz, zwyciężczynią ubiegłej edycji programu kulinarnego MasterChef. Festiwal nie może się odbyć bez dobrej muzyki. Wystąpi dla Was m. in. K.A.S.A, zespół Krywań, zespół taneczny Fit Dance, a także jedyna w swoim rodzaju Orkiestra na Dużym Rowerze. Do tańca zagra Michał Sadowski. Do zobaczenia już w ostatni weekend sierpnia.

Noclegi w Lidzbarku

Warto do nas zajrzeć i zostać dłużej. Ośrodki wczasowe, kolonijne, gospodarstwa agroturystyczne i obiekty bazy hotelowej pozwolą każdemu znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę. U nas zachwycą się Państwo malowniczymi krajobrazami wypoczywając wśród jezior i meandrującej pośród lasów i łąk rzeki Wel.

Dowiedz się więcej