Lidzbark.pl
Udany Turniej w Jezioranach. Lena w Grand Prix Polski Kadetek

Udany Turniej w Jezioranach. Lena w Grand Prix Polski Kadetek

W dniu 17 września 2023 r. w JEZIORANACH, rozegrano 1.Grand Prix Województwa Młodzików i Kadetów w tenisie stołowym. Nasz klub reprezentowały: RUCIŃSKA Lena, WITKOWSKA Julia, SKUZA Karolina, CZARNOMORZEC Julia, ŁOZIŃSKA Natalia i nasz kadet GORCZYCZEWSKI Piotr.

Po okresie przygotowawczym, udział w turnieju, uważam za bardzo udany, zarówno pod względem wynikowym jak i postawy, i gry przy stole naszych zawodniczek/-ka. Wiele ciekawych akcji, trudnych – zakończonych powodzeniem – rozwiązań akcji, waleczność przy stole, napawają optymizmem na dalszą część sezonu.

Bardzo dobry pojedynek półfinałowy z Malewicz Anią z Elbląga i finałowy z Pawłowską Moniką z Olsztyna, rozegrała RUCIŃSKA Lena. Był to dojrzały, ciekawy, pełen finezji tenis. Dominowała nad rywalkami w każdym elemencie. W całym turnieju, nie straciła seta. Zasłużenie wygrała cały turniej i tym samym awansowała do 1.Grand Prix Polski Kadetek, który zostanie rozegrany w dniach 06-08 października 2023 r. w KRAKOWIE – podsumował cały turniej, trener Sławek Ostrowski.

Wyniki naszych zawodniczek/-ka : Rucińska Lena (kadetka) I miejsce ; Skuza Karolina (kadetka) 5. miejsce ; Witkowska Julia (kadetka) 6. miejsce ; Czarnomorzec Julia (kadetka) 17. miejsce ; Łozińska Natalia (młodziczka) 9. miejsce i Gorczyczewski Piotr (kadet) 25. miejsce. 

 

Trener  Sławomir  Ostrowski