Lidzbark.pl
Turniej Siatkówki Plażowej już za nami!

Turniej Siatkówki Plażowej już za nami!

6 lipca w sobotę na Plaży Miejskiej w Lidzbarku odbył się Turniej Siatkówki Plażowej.

Podczas turnieju nawet chmury, które na kilka chwil zasłoniły letnie słońce, nie obniżyły frekwencji. Udział w nim wzięło 40 zawodników, czyli 20 zespołów. Zmagania pasjonatów plażówki stały na bardzo wysokim poziomie. Poza 3 parami z rodzimego Lidzbarka gościliśmy zawodników z Torunia, Kętrzyna, Giżycka czy Olsztyna, dzięki czemu turniej urósł do rangi ogólnopolskiej.

Najlepszymi okazali się stali bywalcy naszych rozgrywek: Wiktor Mielczarek i Piotr Szostek. Drugie miejsce przypadło Serafinowi Gruźlewskiemu i Tomaszowi Szwęchowi. Trzecie miejsce zajęli Michał Potempa i Rafał Obermeler. Poza podium znaleźli się Mateusz Pietrzak i Jędrzej Arian.

Kierujemy serdeczne podziękowania dla zawodników, kibiców oraz dla fundatora posiłków dla finałowej ósemki – barowi „Chata”.

Już dziś zapraszamy na kolejne turnieje rozgrywane w naszym mieście. Najbliższy jeszcze w tym miesiącu, podczas Dni Lidzbarka.

Noclegi w Lidzbarku

Warto do nas zajrzeć i zostać dłużej. Ośrodki wczasowe, kolonijne, gospodarstwa agroturystyczne i obiekty bazy hotelowej pozwolą każdemu znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę. U nas zachwycą się Państwo malowniczymi krajobrazami wypoczywając wśród jezior i meandrującej pośród lasów i łąk rzeki Wel.

Dowiedz się więcej