Lidzbark.pl
Spotkanie branży turystycznej

Spotkanie branży turystycznej

27 lutego br. reprezentanci lidzbarskiej branży turystycznej, branży gastronomicznej a także instytucji związanych z turystką przyjęli zaproszenie Burmistrza Lidzbarka i przybyli na spotkanie z przedstawicielami miasta.

            Burmistrz Lidzbarka Maciej Sitarek przywitał przybyłych gości, po czym omówił plany w zakresie rozwoju turystyki na najbliższy rok. O lidzbarskich nowinkach czyli nowej stronie internetowej oraz mobilnej aplikacji opowiedziała Kamila Sadowska, podinspektor ds. promocji i turystyki. W dalszej części spotkania rozwinęła się dyskusja, podczas której przedsiębiorcy oraz instytucje z branży turystycznej przedstawili swoje pomysły i oczekiwania wobec promocji i turystyki w gminie Lidzbark. Narodził się pomysł jednolitego oznakowania wszystkich obiektów turystycznych czy stworzenia regulaminu spływów kajakowych. Istotne informacje z punktu widzenia rozwoju turystyki, które zostały przekazane, mają na celu lepiej przygotować lidzbarską branżę turystyczną na nadchodzący sezon turystyczny.

Kolejne spotkanie tej branży odbędzie się 13.03. 2015, godz. 14.00 w Urzędzie Miasta i Gminy w Lidzbarku.

  branza turystyczna

Noclegi w Lidzbarku

Warto do nas zajrzeć i zostać dłużej. Ośrodki wczasowe, kolonijne, gospodarstwa agroturystyczne i obiekty bazy hotelowej pozwolą każdemu znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę. U nas zachwycą się Państwo malowniczymi krajobrazami wypoczywając wśród jezior i meandrującej pośród lasów i łąk rzeki Wel.

Dowiedz się więcej