Lidzbark.pl
Snickersik do adopcji

Snickersik do adopcji

Snickers ma ok. 8 lat i pomimo wieku cieszy się dobrym zdrowiem. Psiak jest średniej wielkości, ma piękną czarną i błyszczącą sierść z uroczymi białymi plamkami pod pyszczkiem i na piersi. 

Piesek już długo wypatruje szansy na nowe życie u boku kochającego opiekuna. 

Nie znamy jego historii, został znaleziony w pobliskiej wsi z otarciami na szyi po obroży lub łańcuchu, więc domyślamy się, że miał właściciela.

Snickersik ma bardzo kontaktowe i pogodne usposobienie. Jest spragniony ludzkiej miłości, uwielbia głaskanie i drapanie za uchem, pięknie pomrukuje co sprawia, że jest wyjątkowo sympatycznym sierściuchem. Jest kontaktowy i mądry, podaje łapkę, robi siad, po długim spacerze potrafi przespać resztę dnia. Ładnie podróżuje autem, obsługa weterynaryjna nie stanowi problemu, nowe nieznane pomieszczenia i osoby dopiero co poznane akceptuje.

Snickersik zrobił duże postępy i wykazuje coraz większą tolerancję na bliskie kontakty z innymi czworonogami, co do niedawna było problemem, wspólne spacery, zabawy dają mu wiele radości.

Szukamy dla Snickersa domku - siedliska z dala od dużej ilości psich przyjaciół, bo nie ze wszystkimi jeszcze potrafi się porozumieć. Rodziny dzięki wsparciu której nabierze pewności siebie, która go pokocha i pozwoli odnaleźć się w nowym środowisku.

Odrobaczony 

Zaszczepiony 

Zaczipowany

Wykastrowany 

Obowiązuje wstępna rozmowa telefoniczna, wypełnienie ankiety przedadopcyjnej, podpisanie umowy adopcyjnej. Nie wydajemy piesków na podwórka I do bytowania w budzie. 

Kontakt w sprawie adopcji:

Zosia508 480 473

Basia501 497 698 

Lokalizacja: 13-230 Lidzbark, warmińsko-mazurskie

Adopcja możliwa na terenie całej Polski. Odbiór pieska osobisty.