Lidzbark.pl

Przystosowanie areny wielosezonowej typu - 9m dla potrzeb kawiarenki informacyjno - turystycznej

Na obszarze w pobliżu jeziora powstał nowy obiekt turystyczny, który podniósł atrakcyjność turystyczną tej części Lidzbarka. Konkurencyjność miejscowości turystycznych, powoduje iż nasza gmina musi cały czas się rozwijać i uatrakcyjniać pobyt turystów. W ramach operacji wybudowana  została arena wielosezonowa typu Empire-9m dla potrzeb kawiarenki-informacyjno-turystycznej w Lidzbarku, nad jeziorem. Kawiarenka jest elementem całej infrastruktury turystycznej, jest bezpieczna, pozwala osobom mieszkającym oraz przyjeżdzającym do Lidzbarka uzyskać potrzebne informacje. Tego typu obiekt jest kolejnym elementem wpływającym na poprawienie estetyki miasta, o dużej atrakcyjności dla odpoczywających na naszym terenie kajakarzy. Będzie miejscem przystankowym
i  odpoczynkowym dla coraz większej liczby osób korzystających z turystyki w naszym mieście.

Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Noclegi w Lidzbarku

Warto do nas zajrzeć i zostać dłużej. Ośrodki wczasowe, kolonijne, gospodarstwa agroturystyczne i obiekty bazy hotelowej pozwolą każdemu znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę. U nas zachwycą się Państwo malowniczymi krajobrazami wypoczywając wśród jezior i meandrującej pośród lasów i łąk rzeki Wel.

Dowiedz się więcej