Lidzbark.pl
Popiołek do adopcji lub tymczasowania

Popiołek do adopcji lub tymczasowania

 

Popiołek to młody piesek, który trafił pod naszą opiekę razem ze swoją siostrą Sadzą.

Dzieciństwo maluchów nie było piękne i różowe, praktycznie bytowały w bardzo złych warunkach w zamkniętym pomieszczeniu odcięte od świata zewnętrznego. 

Popiołek to delikatny śliczny samczyk. Mieszkał w domku tymczasowym, w którym dzięki dużemu nakładowi pracy domowników nauczył się podstawowych zasad funkcjonowania Maluch świetnie czuje się w towarzystwie innych czworonogów, w pełni je akceptuje, ładnie chodzi na smyczy, zachowuje czystość, ruch uliczny nie wprawia go w zakłopotanie.

 

Obecnie jest awaryjnie zabezpieczony w przytulisku, w którym trudno mu się odnaleźć Dlatego bardzo prosimy o domek stały lub tymczasowy dla milusińskiego chłopca 

Wiek około roku 

Waga 13kg 

Wykastrowany 

Zaczipowany 

Zaszczepiony 

Procedura adopcyjna obejmuje wstępną rozmowę telefoniczną, wypełnienie ankiety przedadopcyjnej, podpisanie umowy adopcyjnej.

Nie wydajemy piesków na podwórka i do bytowania w budzie 

Kontakt:

Stowarzyszenie Psia Przystań Lidzbark 

508 480 473 / 501 497 698 

Lokalizacja: 13-230 Lidzbark,

Warmińsko-mazurskie. Adopcja możliwa na terenie całej Polski odbiór pieska osobisty 

Pomóż nam pomagać 

Przekaż swoje 1,5 % podatku na rzecz Stowarzyszenie Psia Przystań Lidzbark 

KRS: 0000635556

 

Noclegi w Lidzbarku

Warto do nas zajrzeć i zostać dłużej. Ośrodki wczasowe, kolonijne, gospodarstwa agroturystyczne i obiekty bazy hotelowej pozwolą każdemu znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę. U nas zachwycą się Państwo malowniczymi krajobrazami wypoczywając wśród jezior i meandrującej pośród lasów i łąk rzeki Wel.

Dowiedz się więcej