Lidzbark.pl
Podsumowanie Grand Prix City Trail w Olsztynie

21 marca zakończył się cykl biegów, składających się z 6 zawodów, które miały miejsce w dniach 18 października - 21 marca. Pod uwagę brane były 4 najlepsze starty, w których Mariusz Dembowski z Lidzbarka zajął w kategorii Open odpowiednio: 7, 5, 4 i 3 miejsce, dzięki czemu  w ogólnej klasyfikacji Grand Prix zajął 6 miejsce i pierwsze miejsce w kategorii wiekowej M-30. W Grand Prix brał udział również Wiesław Burzacki, który zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej M-60. Ceremonia zakończenia zawodów oraz wręczania nagród odbędzie się 1 kwietnia. 22 marca natomiast w miejscowości Sopień koło Brodnicy, Mariusz Dembowski wygrał 6-cio kilometrowy bieg crossowy z czasem 20min 01s ze średnią biegu 18km/h. W biegu uczestniczył również Wiesław Burzacki, który zajął 4 miejsce w swojej kategorii wiekowej. Podsumowanie Grand Prix City Trail w Olsztynie. (1) Podsumowanie Grand Prix City Trail w Olsztynie.