Lidzbark.pl
Pan Gustaw do adopcji

Pan Gustaw do adopcji

Gustaw to ok. 9-letni olbrzym, kochany, proludzki, duży przytulas, waży ok. 45 kg.

Psiak najprawdopodobniej nigdy wcześniej nie zaznał ludzkiej miłości. Dłuższy czas był bezdomny, niechciany i przeganiany, ale dla kogoś było to zbyt małe cierpienie, ponieważ zamiast pomóc zrobił sobie z Gucia tarczę strzelniczą. Pomimo złych doświadczeń nie ma w nim grama agresji wobec człowieka- w stresującej sytuacji nieruchomieje i udaje, że go nie ma. 

Gdy do nas trafił nie pozwolił się dotknąć, na widok człowieka chował się w najciemniejszym kącie budy, wychodził z kojca załatwić swoje potrzeby i szybciutko wracał. 

Obecnie psiak zrobił bardzo duże postępy, cieszy się na widok znajomych twarzy, pozwala się głaskać, na wizyty u weterynarza bez pomocy wskakuje do samochodu. Pięknie spaceruje na luźnej smyczy, również bez niej trzyma się osoby prowadzącej, przychodzi na zawołanie z niecierpliwością czeka na wyjście z przytuliska. Psie zabawki sprawiają mu wiele radości 

Gustaw uwielbia towarzystwo suczek i jest bardzo delikatny podczas zabawy. Z samcami bywa różnie, mniejsze ignoruje, ale potrafi jasno pokazać swoje niezadowolenie z niechcianej obecności. 

Szukamy dla Gucia domku świadomego, odpowiedzialnego, a przede wszystkim cierpliwego. Byłoby idealnie, gdyby miał psią towarzyszkę, która zdecydowanie ułatwi mu aklimatyzację i zaakceptowanie nowego opiekuna. Psiak od początku zachowywał czystość w kojcu. 

Zaszczepiony

Zaczipowany 

Wykastrowany.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt telefoniczny.

Adopcja możliwa po wcześniejszych wizytach zapoznawczych

Idealny dla Gustawa będzie dom z ogrodem lub siedlisko. Nie wydajemy piesków na podwórka i do bytowania w budzie

Kontakt w sprawie adopcji:

Zosia 508 480 473,

Basia 501 497 698

Lokalizacja: 13-230 Lidzbark, warmińsko-mazurskie

 

 

 

 

 

 

 

<