Lidzbark.pl
Moc atrakcji na Mikołajki!

Moc atrakcji na Mikołajki!

Tego nie można przegapić! Zapraszamy Państwa do Lidzbarka, w ten bardzo wyjątkowy dzień. 6 grudnia od godz.12.00 Miasto Lidzbark zamieni się w niezwykłą ,,Mikołajkową Krainę'', do której wstęp mają wszyscy Ci, którzy wierzą i kochają Mikołaja, lubią dobrą zabawę i kochają magię świąt.
Start już od godz.11.00. Zapraszamy dzieci i dorosłych do wspólnego strojenia choinki,(ozdoby przynosimy sami). Plac przy Kościele Św.Wojciecha.
Następnie ruszamy kolorowym korowodem wraz z Młodzieżową Orkiestrą Dętą na Halę sportową, gdzie odbędzie się Mini Olimpiada dla przedszkolaków z Miasta i Gminy Lidzbark.
O godz.17.00 serdecznie zapraszamy młodzież i dorosłych na występy kabaretowe kabaretu "Poławiacze Pereł''- wstęp wolny
Uwieńczeniem Mikołajek w Lidzbarku, będzie niesamowite Miasteczko Św.Mikołaja (godz.18.00-20.00) gdzie oprócz fantastycznych konkursów, nagród, występów gwiazd bajkowej sceny będzie można wypić gorącą czekoladę oraz spotkać wielu miłych przyjaciół. Miejsce: Plac Hallera.
To wszystko w Lidzbarku, w mieście, które warto odwiedzić w ten przedświąteczny czas!
Poławiacze- kabaret (1) Mikołajki 2015 (1) BGŻ PLAKAT 1 BGŻ PLAKAT 2

Noclegi w Lidzbarku

Warto do nas zajrzeć i zostać dłużej. Ośrodki wczasowe, kolonijne, gospodarstwa agroturystyczne i obiekty bazy hotelowej pozwolą każdemu znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę. U nas zachwycą się Państwo malowniczymi krajobrazami wypoczywając wśród jezior i meandrującej pośród lasów i łąk rzeki Wel.

Dowiedz się więcej