Zakończono modernizację centrum monitoringu
09 Grudzień 2025
Zakończono modernizację centrum monitoringu przy ul. Dworcowej, co stanowi kolejny krok w kierunku poprawy bezpieczeństwa w mieście. 

W ramach inwestycji:
unowocześniono szafę rack,
zamontowano dodatkowe dyski,
wymieniono rejestrator obrazu,
a w przestrzeni miejskiej pojawiło się 12 nowych kamer!
Inwestycja pozwoli na jeszcze sprawniejszą pracę systemu monitoringu i szybszą reakcję służb.