Wielki sukces mieszkańca Lidzbarka!
24 Czerwiec 2026
Roman Fryza ukończył Główny Szlak Sudecki im. Mieczysława Orłowicza – jedną z najdłuższych i najbardziej wymagających tras pieszych w Polsce. Za nim aż 444 km górskiej wędrówki.
W tej wyjątkowej wyprawie towarzyszył mu nasz Weluś, który wspólnie z Panem Romanem przemierzał kolejne kilometry szlaku.
Na mecie w Prudniku Pan Roman odebrał certyfikat potwierdzający ukończenie Głównego Szlaku Sudeckiego. To piękne osiągnięcie, które jest dowodem wytrwałości, pasji i miłości do górskich wędrówek.
Panu Romanowi serdecznie gratulujemy imponującego wyczynu i życzymy kolejnych niezapomnianych wypraw, nowych szlaków oraz wielu pięknych przygód.
