Bezpieczeństwo zaczyna się od wiedzy i przygotowania
17 Czerwiec 2026
W dniach 10-11 czerwca odbyło się szkolenie zasadnicze z zakresu OC i OL dla kadry w urzędach obsługujących organy ochrony ludności oraz w innych urzędach, jednostkach organizacyjnych jednostek samorządu terytorialnego i organach jednostek pomocniczych Gminy 

Podczas zajęć nie zabrakło praktycznych ćwiczeń, które pozwoliły uczestnikom zdobyć cenne umiejętności przydatne w sytuacjach kryzysowych. Była również okazja do poznania wielu informacji dotyczących bezpieczeństwa mieszkańców, reagowania na zagrożenia oraz zasad funkcjonowania systemu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej. 


Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział i zaangażowanie.



