Lidzbark.pl
Karolina i Lena w pierwszej dziesiątce Mistrzostw Polski LZS

W dniach 16-18 czerwca 2023 r. w BRZEGU DOLNYM, rozegrano Mistrzostwa Polski Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Tenisie Stołowym. Nasz klub reprezentowały: RUCIŃSKA Lena i SKUZA Karolina.

Można powiedzieć, że występ naszych dziewcząt w tym turnieju, zakończył się sukcesem. Zarówno Karolina jak i Lena zajęły miejsca w pierwszej dziesiątce w kategorii młodziczek. Karolina zajęła 7 miejsce a Lena zajęła 9 miejsce. Gra dziewczyn podczas turnieju stała na wysokim, poprawnym poziomie. Nie budziła poważnych zastrzeżeń. Wiele ciekawych akcji, różnorodnych i trudnych zagrań, napawają optymizmem i pozwalają pozytywnie myśleć o nowym, 2023/2024 sezonie, który zaczyna się już 01 sierpnia.

Przed naszymi zawodniczkami tj. Rucińską Leną, Witkowską Julią i Skuza Karoliną, jeszcze ciężka praca (7 godzin przy stole i trening fizyczny każdego dnia), na zgrupowaniu Kadry Województwa Warmińsko-Mazurskiego, na które zostały powołane. Zgrupowanie zaplanowano w Olsztynie. Pozostali zawodnicy będą pracować na miejscu w Lidzbarku – zakończył trener Sławek Ostrowski.