Lidzbark.pl
Dalia do adopcji

Dalia do adopcji

Dalia to piękna owczarkowata sunia, która długi okres czasu bytowały na opuszczonej posesji.

Staraliśmy się ją oswoić..... Jednak długi okres spędzany przez sunię w samotności pozostawił ślady na jej psychice, co objawiało się brakiem zaufania do ludzi.

Aby uchronić ją przed niebezpieczeństwem związanym z bezdomnością i niepożądaną ciążą zdecydowaliśmy się na jej odłowienie i tak trafiła pod naszą opiekę.

Po przebytym okresie socjalizacji Dalia nabrała zaufania, jest pieskiem łagodnym, nie wykazuje agresji w stosunku do ludzi ani zwierząt, obsługa weterynaryjna nie stanowi problemu. Sunia kocha długie spacery, również w towarzystwie innych czworonogów, jest pogodna, chętna do współpracy, lgnie do człowieka całym swoim serduszkiem, kocha głaski i przytulanki. Dalia sprawdzi się w domku spokojnym, troskliwym, który zapewni jej wsparcie i będzie budował u suni poczucie bezpieczeństwa, może zamieszkać z dziećmi powyżej 7 lat.

️- Wiek ok.2 lat

️- Waga ok.27kg

️- Wysterylizowana,

️- Odrobaczona

️- Zaszczepiona

️- Zaczipowana

Procedura adopcyjna obejmuje wstępną rozmowę telefoniczna, wypełnienie ankiety przedadopcyjnej, podpisanie umowy adopcyjnej. Nie wydajemy piesków na podwórka i do bytowania w budzie.

Kontakt:

Zosia 508 480 473

Basia 501 497 698

Lokalizacja:13-230 Lidzbark Warmińsko-mazurskie. Adopcja możliwa na terenie całej Polski.