Lidzbark.pl
Bezpłatne szkolenia  Business PLAY ECO

Bezpłatne szkolenia Business PLAY ECO

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia wyjazdowe prowadzone z wykorzystaniem symulacji prowadzenia działalności gospodarczej Business PLAY ECO. Jeśli Twoja firma lub firma, w której pracujesz, spełnia poniższe kryteria, skontaktuj się z nami: • W projekcie mogą wziąć udział mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, które posiadają pracowników 50+ zatrudnionych na umowę o pracę. • Firmy, które chcą poszerzyć wiedzę kadry zarządzającej w takich aspektach jak: zarządzanie, komunikacja interpersonalna, negocjacje, techniki sprzedaży, ekologiczne podejście do biznesu oraz wiedzę pracowników w kontekście kosztów utrzymania pracownika oraz skutecznej i efektywnej pracy w zespole. Wszystkie szkolenia są bezpłatne, organizatorzy pokrywają koszty związane z wyżywieniem, noclegiem oraz materiałami (książki).
Gwarantujemy możliwość integracji zespołu. Zlecenia realizowane są przez firmę NGO and Business Service Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 667 747 664, mailowoprojekt@ngobs.pl lub osobiście na spotkaniu organizowanym w dniu 27.03.2015 o godzinie 16.00 w Galerii „Nowa Przestrzeń”. grafika Facebook

Noclegi w Lidzbarku

Warto do nas zajrzeć i zostać dłużej. Ośrodki wczasowe, kolonijne, gospodarstwa agroturystyczne i obiekty bazy hotelowej pozwolą każdemu znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę. U nas zachwycą się Państwo malowniczymi krajobrazami wypoczywając wśród jezior i meandrującej pośród lasów i łąk rzeki Wel.

Dowiedz się więcej