Lidzbark.pl
Apel – prośba do mieszkańców powiatu działdowskiego

Apel – prośba do mieszkańców powiatu działdowskiego

Szanowni mieszkańcy powiatu działdowskiego!

Powiat działdowski przystąpił do porozumienia z powiatami: szczycieńskim, nidzickim i piskim w sprawie utworzenia Obszaru Funkcjonalnego Południowe Mazury. Głównym celem powstania tego obszaru jest pozyskanie dodatkowego dofinansowania do różnego typu inwestycji z puli środków Unii Europejskiej na lata 2021 – 2027 wydzielonych dla województwa warmińsko – mazurskiego.

W związku z powyższym podjęliśmy wspólnie z sąsiednimi powiatami działania zmierzające do opracowania ponadlokalnej Strategii Rozwoju Obszaru Funkcjonalnego Południowe Mazury. Jednym z kluczowych narzędzi do opracowania strategii odpowiadającej na potrzeby mieszkańców powiatów jest ankieta, która ma na celu określenie wspólnych dla naszych powiatów kierunków działań inwestycyjnych i kierunków rozwoju społeczno – gospodarczego.

Wypełnienie ankiety zajmie Państwu około 5-10 minut. Wystarczy kliknąć link https://ankieta.deltapartner.org.pl/mazury_mieszkancy i rozpocząć wypełnianie, a po zakończeniu pole – WYŚLIJ.

Z góry serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i współpracę.

Starosta Działdowski

Paweł Cieśliński

Noclegi w Lidzbarku

Warto do nas zajrzeć i zostać dłużej. Ośrodki wczasowe, kolonijne, gospodarstwa agroturystyczne i obiekty bazy hotelowej pozwolą każdemu znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę. U nas zachwycą się Państwo malowniczymi krajobrazami wypoczywając wśród jezior i meandrującej pośród lasów i łąk rzeki Wel.

Dowiedz się więcej