Zawody wędkarskie o puchar Zarządu SSS – LGD

Mamy ogromną przyjemność zaprosić miłośników wędkarstwa do udziału w Zawodach wędkarskich o puchar Zarządu Stowarzyszenia Społecznej Samopomocy – Lokalna Grupa Działania, które odbędą się 19 czerwca 2015r. w parku podworskim w Poniatowie, gm. Żuromin.

Zawody z pewnością będą wspaniałą okazją do wesołej i zdrowej rywalizacji indywidualnej w dwóch kategoriach: największy złowiony okaz oraz największa ilość złowionych ryb. Niewątpliwym atutem zawodów jest też wyborne łowisko oraz wspaniałe przestrzenie wokół.

Po zawodach przewidziana jest wspólna zabawa podczas imprezy kulturalnej „Festyn Produktu Lokalnego” realizowanej w ramach projektu współpracy „Łączy nas historia, tradycja i natura”

Poniżej znajduje się karta zgłoszenia, którą należy wypełnić i odesłać w terminie do 08.06.2015r. na adres:
Stowarzyszenie Społecznej Samopomocy – Lokalna Grupa Działania, ul. Śląska 1, 06-400 Ciechanów
lub pocztą elektroniczną na adres: info@ssslgd.pl lub biuro@ssslgd.pl

Informujemy również, że ilość uczestników jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zawody odbędą się 19 czerwca 2015r. (piątek). Początek godz. 10:00

więcej: http://www.ssslgd.pl/406-zawody-wedkarskie-o-puchar-zarzadu-sss-lgd

 


 

Zapytania ofertowe dotyczące obsługi imprezy plenerowej

Zapytanie ofertowe dotyczące przygotowania 5 potraw lokalnych do nieodpłatnej degustacji oraz obsługi gastronomicznej stoiska podczas imprezy „Festyn Produktu Lokalnego” w dniu 19.06.2015r. w ramach projektu współpracy „Łączy nas historia, tradycja i natura”

Zapytanie ofertowe na wynajem, montaż i demontaż namiotów wraz z wypożyczeniem stołów i ław podczas imprezy kulturalnej pn. „Festyn Produktu Lokalnego” w ramach projektu współpracy „Łączy nas historia, tradycja i natura”

Zapytanie ofertowe dotyczące usługi występu zespołu muzycznego na imprezie kulturalnej pn. „Festyn Produktu Lokalnego” w ramach projektu współpracy „Łączy nas historia, tradycja i natura”

Zapytanie ofertowe na obsługę artystyczno – animacyjną imprezy kulturalnej pn. „Festyn Produktu Lokalnego” w ramach projektu współpracy „Łączy nas historia, tradycja i natura”