Zapraszamy na Zimowe Ptakoliczenie w Welskim Parku Krajobrazowym

Welski Park Krajobrazowy i Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków zaprasza wszystkich do wspólnego spaceru ulicami Lidzbarka dnia 30 stycznia o godzinie 11:00 w trakcie którego policzymy ptaki spotkane w przydomowych ogrodach i parkach. Przewidywany czas spaceru to 1,5 godziny chętnych uczestników prosimy o zabranie czegos do pisania najlepiej ołówka.

Trasa spaceru: start parking przy Urzędzie Miasta i Gminy Lidzbark – ul. Lipowa – ul. Okopowa – ul. Polna – ul. Brzozowa – ul. Nowa – parking przy UMiG Lidzbark.

Przewodnikiem wycieczki będzie: Modrzewski Marcin tel 23 6981036

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków ogłosiło konkurs:

Wśród osób, które przekażą w terminie – czyli do 9 lutego 2016 r. – Elektroniczną Kartę Obserwacji z indywidualnego liczenia lub znajdą się na listach uczestników Zimowego Ptakoliczenia przesłanych do OTOP przez Przewodników, rozlosujemy nagrody!

Do wygrania 5 książek, 10 płyt CD poświęconych ptakom i 10 ptasich przypinek.

Aby wziąć udział w losowaniu, należy podać swoje dane Przewodnikowi, który wypełnia listę uczestników spaceru i przesyła do OTOP Elektroniczną Kartę Obserwacji. W losowaniu wezmą udział listy uczestników, które (mailem lub pocztą) trafią do biura OTOP do dnia 9 lutego.

Wyniki losowania zostaną ogłoszone na stronie www.otop.org.pl