Zakończenie roku w naszych szkołach

SP Bryńsk

Po uroczystej mszy świętej celebrowanej przez ks. Dominika Fiszera, cała społeczność szkolna udała się do szkoły na apel z okazji zakończenia roku szkolnego. Grupa teatralna działająca w szkole oraz chór szkolny „Słowiczek” przedstawiły wesołą część artystyczną pod hasłem „Idę na plażę”. Dyrektor szkoły, Iwona Strungowska podsumowała rok szkolny 2016/2017, wręczyła nagrody uczniom wyróżniającym się w nauce oraz życzyła uczniom jak i nauczycielom bezpiecznych, udanych wakacji.

Po wakacjach wypoczęci i pełni energii wrócimy w tym samym składzie, by zmierzyć się z kolejnymi zadaniami, jakie niesie za sobą edukacja. Życzymy wszystkim cudownej pogody i „ruszajcie na plażę”! Do zobaczenia we wrześniu!

SP Słup

23 czerwca zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Uczniowie z koła artystycznego Eco Art, pod kierunkiem Pani Jolanty Jonowskiej, przygotowali część artystyczną o wakacjach, ponieważ wyjątkowo w tym roku nie żegnaliśmy absolwentów. Oprawę muzyczną, jak zwykle przygotowała Pani Dyrektor. Pani Dyrektor Beata Kozłowska podziękowała wszystkim przyjaciołom naszej szkoły, rodzicom, którzy szczególnie angażują się w pomoc naszej placówce. Panie Grażyna Ciesielska – Prezes Stowarzyszenia Społeczno- Oświatowego „Szansa” oraz Pani Dyrektor Beata Kozłowska podziękowały sobie wzajemnie za owocną współpracę oraz podkreśliły szczególnie, że nasze wspólne oddziaływania – nauczycieli, członków stowarzyszenia, rodziców i księdza Proboszcza, sprawiają, że działamy tak prężnie i możemy się rozwijać z korzyścią dla naszych uczniów. Wyróżniono uczniów, którzy osiągają wysokie noty w nauce, sporcie, frekwencji i czytelnictwie. Wiktoria Szynaka otrzymała też specjalną nagrodę dla najlepszego ucznia w szkole ufundowaną przez księdza Piotra Nowaka. Dziewczynki z koła tanecznego zaprezentowały ułożone przez Panią Grażynę Kacprowicz układy taneczne.

SP KIEŁPINY

Uroczystość zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Kiełpinach tradycyjnie rozpoczęła się o godz. 8.00 mszą św. w kościele parafialnym. Następnie wszyscy zgromadzeni przeszli do szkoły. Na korytarzu szkolnym zabrzmiał ostatni dzwonek i o godz. 9.00 nastąpił dalszy ciąg uroczystości. Na wstępie pani dyrektor Gabriela Marcinkowska przywitała wszystkich i rozpoczął się uroczysty apel. Po występie przygotowanym przez pod kierunkiem pani Ireny Machujskiej, nastąpiło wręczenie uczniom nagród i świadectw z wyróżnieniem W roku szkolnym 2016/2017 prymusami okazali się: KLASA II: Izabela Piórkowska, Sandra Sadowska; KLASA III: Karolina Truszczyńska, Amelia Gurzyńska, Daniel Lewandowski, Nikola Wielgoszyńska, Nadia Rynkiewicz; KLASA V: Andżelika Nadolska śr. ocen 5,09, Michał Kleist śr. ocen 5,09, Paulina Marchlewska śr. ocen 4,82, Szymon Jaroszewski śr. ocen 4,82; KLASA VI: Karol Puczyński śr. ocen 5,73, Cezary Lewandowski śr. ocen 5,64, Oliwia Łukaszewska śr. ocen 5,27, Karolina Brzozowska śr. ocen 5,27, Kacper Konopka śr. ocen 4,82. Na zakończenie pani dyrektor serdecznie podziękowała za współpracę nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom. Rada rodziców również podziękowała nauczycielom i pracownikom wręczając piękne bukiety kwiatów. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, aby we własnym gronie dokończyć zakończenie roku szkolnego. Zostały wręczone pozostałe świadectwa i nastąpiło pożegnanie z wychowawcami.