Zakątek (2)

Pełna nazwa obiektu Sala Zakątek
Rodzaj działalności Organizowanie wesel i przyjęć okolicznościowych, idealne miejsce na przeprowadzenie szkolenie, noclegi
Adres Podcibórz 8A, 13-230 Lidzbark
Telefon/fax +48 508 376 207
+48 23 696 17 99
Strona internetowa www.salazakatek.pl
e-mail

 

Tytuł oferty Przenocuj w Zakątku
Opis oferty Lokal „Zakątek” rozpoczą swą działalność w roku 2004. Utworzony jest w kompleksie leśnym w odległości 3km od miasta Lidzbark (powiat Działdowo, woj. warmińsko-mazurskie) tj. w miejscowości Podcibórz 8 A, blisko drogi wojewódzkiej nr 544 – Brodnica-Działdowo.
Lokal położony jest na areale o powierzchni 1,2ha. Najbliższe zabudowania znajdują się 300m od lokalu.Całkowita powierzchnia lokalu wynosi 600m². W lokalu znajdują się dwie połączone ze sobą sale o łącznej powierzchni ok. 200m². Na piętrze znajduje się 11 pokoi dwuosobowych w tym 1 apartament małżeński z kominkiem o powierzchni 20m².
Lokal zajmuje sie organizacją imprez weselnych do 120 osób, imprez okolicznościowych oraz różnego rodzaju szkoleń.
W promieniu 8km znajdują się 4 jeziora, w odległości 500m rzeka Wel świetnie nadająca się na spływy kajakowe. W odległości 40km od lokalu znajdują się historyczne Pola Grunwaldzkie. Lokal Zakątek gwarantuje dobrą kuchnię oraz domową atmosferę
Oferta całoroczna/sezonowa Całoroczna
Rodzaj zakwaterowania Pokoje
Cena Pokój dwuosobowy ze śniadaniem – 60 zł/osoba
Ilość miejsc noclegowych 10 pokoi dwuosobowych
Wyżywienie W lokalu
Dodatkowy opis obiektu 1. Organizowanie wesel i przyjęć okolicznościowychW malowniczo położonej Sali Zakątek oferujemy Państwu kompleksową usługę, zawierającą organizacje ślubu oraz wesela. Posiadając wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu uroczystości weselnych i okolicznościowych zaobserwowałam, iż dla większości Młodych Par kwestie związane z przygotowaniem ich Najważniejszego Dnia w Życiu są trudnymi oraz stresującymi chwilami.
Oprócz organizacji wesel w naszym pięknym miejscu zajmujemy się organizacją przyjęć okolicznościowych. Jeśli szukasz miejsca na przyjęcie rodzinne czy towarzyskie to Sala Zakątek jest idealnym do tego miejscem.
Ślub, wesele, urodziny, Pierwsza komunia dziecka czy spotkania w gronie rodziny to ważne dni dla każdego człowieka. Sprawimy, aby były to jak najwspanialsze chwile w Państwa życiu.2. Idealne miejsce na przeprowadzenie szkoleniaZakątek jest idealnym miejscem na przeprowadzenie szkolenia. Oferujemy klimatyzowaną salę o dużej powierzchni, umożliwiającą dowolne zagospodarowanie przestrzeni wedle Państwa uznania. Dysponujemy 10 dwuosobowymi pokojami wraz z łazienkami oraz apartamentem.Nasza oferta jest alternatywą wobec sal w hotelach wielkich miast, zapewniając miłą i wspierającą atmosferę oraz – na wyciągnięcie ręki – bogactwo mazurskiej natury. W skład wyposażenia sali konferencyjnej wchodzi:

Flipchart z blokiem

Flamastry

Monitor TV zawieszony na ścianie

Dystrybutor ciepłej/zimnej wody

W trakcie Państwa spotkań istnieje możliwość podawania serwisu kawowego wraz z dodatkami oraz obiadu.
Na terenie lokalu Sala Zakątek znajduje się ogród, miejsce na grilla oraz parking.
Wynajęcie sali – 40 zł/h
Noclegi w pokojach 2 osobowych – 45 zł/osoba
Śniadania – 15 zł/osoba
Obiad – 2 dania – 25 zł/osoba
Kolacja – 15 zł/osoba
Grill – do 4h – 350 zł
Wszelkie szczegóły zarówno odnośnie godzin jak i menu są zawsze uzgadniane indywidualnie.

Istnieje możliwość zorganizowania spływów kajakowych po malownicze rzece Wel, spacerów Nordic Walking.