Zagrajmy razem dla Szymona!

Już w niedzielę 10 marca 2019 roku zapraszamy wszystkich do kibicowania w Charytatywnym Zakładowym Turnieju Piłki Nożnej. 11 drużyn zagra dla Szymona Badaczewskiego – 3-letniego synka pracowników Urzędu Miasta i Gminy w Lidzbarku, który od drugiej doby swojego życia zmaga się z ciężką i przewlekłą chorobą jelit. Jest po kilku skomplikowanych operacjach. Obecnie żyje dzięki karmieniu pozajelitowemu i po raz kolejny ma wyłonioną stomię.

Turniej rozpocznie się o godzinie 12:00 w hali sportowo-widowiskowej, przy ul. Nowej 10 w Lidzbarku. Terminarz dostępny na stronie http://mosirlidzbark.pl/?p=5675

W trakcie turnieju o godz. 15:30 przewidziana jest licytacja gadżetów. Możecie stać się właścicielami między innymi koszulek i butów piłkarskich z autografami zawodników Legii Warszawa i Lechii Gdańsk, kart z autografami skoczków narciarskich, piłki z podpisem Łukasza Teodorczyka i wielu innych fantastycznych gadżetów. Podczas licytacji otwarta będzie kawiarenka, w której za dowolna sumę wrzuconą do puszki będzie można rozsmakować się w domowym żurku, skosztować pysznych domowych ciast, napić się kawy i herbaty. Zapowiada się emocjonująco i smacznie. Nie może Was zabraknąć.

Cały niedzielny dochód zostanie przeznaczony na pomoc i leczenie Szymona.