X Memoriał Kazimierza Sochackiego w Tenisie Stołowym

Spragnieni gry turniejowej, reprezentacja naszego Klubu w składzie: RUCIŃSKA Lena (żaczka) ; SKUZA Karolina (żaczka) ; NIZGORSKA Lena (żaczka) ; CZARNOMORZEC Julia (żaczka) ; WĘGRZYNOWSKI Alan (żak) ; GORCZY – CZEWSKI Piotr (żak) i CHOJNACKI Igor (junior) – grał w kategorii OPEN, brała udział w X Memoriale Kazimierza Sochackiego rozegranym w OSTRÓDZIE.

Swój debiut turniejowy miała CZARNOMORZEC Julia. Co prawda, nie wygrała gry ale pozostawiła po sobie pozytywne wrażenie. Nie było u Niej widać debiutanckiej tremy i stresu. Walczyła, na ile potrafiła – bardzo byłem z postawy Julki zadowolony, powiedział trener Sławek Ostrowski.

Pozytywnie zaskoczony byłem grą NIZGORSKIEJ Leny. Był to bardzo dobry turniej tej zawodniczki. Walczyła jak równy z równym z dużo lepszymi zawodniczkami. Mało brakowało a Lena wygrałaby z „ turniejową 3”. To dobrze wróży na przyszłość.

Fajny pojedynek o III miejsce z zawodnikiem z Elbląga, rozegrał WĘGRZYNOWSKI Alan. Wygrał zdecydowanie 3-0 ku swojej ogromnej radości.

Pozostali, turniej zagrali, na swoim przyzwoitym poziomie, zajmując wysokie lokaty w swoich kategoriach. Klasą dla siebie była RUCIŃSKA Lena, która wygrała swoją kategorię (żaczek) bez straty seta.

CHOJNACKI Igor (junior), który grał w kat. OPEN. Była to najbardziej liczna kate – goria i mecze stały na wysokim poziomie. Choć zawodnicy byli dużo starsi, bardziej doświadczeni od Igora, to walczył z nimi bardzo dzielnie.

OTO WYNIKI: RUCIŃSKA Lena  I miejsce ; SKUZA Karolina  III miejsce ; NIZGORSKA Lena  5-6 miejsce ; CZARNOMORZEC Julia  9  miejsce ; WĘGRZYNOWSKI Alan  III miejsce ; GORCZYCZEWSKI Piotr  5-6 miejsce i CHOJNACKI Igor 32-46 – najliczniejsza kategoria, startowało ok. 60 zawodników.

To dobre przetarcie z zawodnikami z zewnątrz i odskocznia od treningu tylko w własnym gronie – podsumował zadowolony z występu swoich podopiecznych , trener Sławomir Ostrowski.