WOŚP zagrał także w Dłutowie!

Orkiestra zagrała także w Szkole Podstawowej w Dłutowie. Już w piątek, 11 stycznia bieżącego roku wolontariusze ze szkoły zbierali  do puszek WOŚP pieniądze na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.  Podczas koncertu wylicytować można było  m.in. sprzęt sportowy, sprzęt AGD, bukiety żywych kwiatów, koszulkę z autografem Łukasza Teodorczyka, gadżety WOŚP. Jedną z  atrakcji  na licytacji były dwa torty. SP Dłutowo pragnie podziękować wszystkim darczyńcom i tym którzy przekazali  fanty na licytacje.

Każda z klas wspólnie z wychowawcami i rodzicami przygotowała stoisko ze smakołykami  takimi jak: ciastka, gofry, sałatki, kanapki, popcorn, szaszłyki owocowe. Rada Rodziców kawiarenkę, w której można było zakupić napoje zimne i gorące oraz kiełbaski, aby je potem upiec  przy  ognisku. Pieniądze ze sprzedaży również trafiły do puszek wolontariuszy.

Około godziny 20.00 wszyscy zebralisię przed szkołą, aby podziwiać pokaz fajerwerków i wysłać „Światełko do Nieba”.

Koncert WOŚP był także okazją do wspólnej zabawy rodziców, nauczycieli i uczniów a także spotkania z Mikołajem, który  obdarował dzieciaki upominkami, nie zapominając o dorosłych.