Wiosenny Turniej Tenisa Stołowego MOSiR 2018

W niedzielę, 15 kwietnia rozegrany został Wiosenny Turniej Tenisa Stołowego MOSiR 2018. W turnieju startowało 36 zawodników i zawodniczek z Lidzbarka i okolicznych miejscowości.

Klasyfikacje końcowe w poszczególnych kategoriach:

Kategoria I – Rocznik 2008-2010- chłopcy

  1. Witkowski Paweł  Lidzbark
  2. Wesołowski Hubert- Lidzbark
  3. Chojak Borys -Lidzbark
  4. Byliński Franciszek – Lidzbark
  5. Kotewicz Marcin – Lidzbark
  6. Lewandowski Konrad – Lidzbark
  7. Bartnicki Jakub- Lidzbark
  8. Kraszewski Kamil- Lidzbark
  9. Wielgoszyński Filip – Lidzbark
  10. Lewandowski Igor – Lidzbark

Kategoria I – Rocznik 2008-2010-dziewczęta

  1. Rucińska Lena – Lidzbark
  2. Pingot Zuzanna – Lidzbark
  3. Witkowska Julia – Lidzbark

Kategoria II – rocznik 2007-2005 – chłopcy

  1. Chojak Wiktor- Lidzbark
  2. Łoziński Wiktor- Jeleń
  3. Orzechowski Patryk – Jeleń
  4. Liebner Michał – Wielki Łęck
  5. Ruciński Adrian – Lidzbark
  6. Kraszewski Kacper – Lidzbark
  7. Zawadzki Igor – Wielki Łęck

Kategoria II – rocznik 2007-2005- dziewczęta

  1. Dzięgielewska Róża – Rumienica

Kategoria III – rocznik 2004-2002 – chłopcy

  1. Chojnacki Igor – Lidzbark
  2. Dzięgielewski Wiktor – Rumienica
  3. Nadolski Wiktor – Lidzbark
  4. Kochański Paweł – Lidzbark

Kategoria IV – rocznik 2001-1988 – mężczyźni

  1. Chojnacki Wiktor – Lidzbark

Kategoria IV – rocznik 2001-1988 – kobiety

  1. Witkowska Ewelina – Lidzbark

Kategoria V- Rocznik 1987-1968 – mężczyźni

  1. Woźniak Piotr – Pierławka
  2. Grzebski Jan – Pierławka
  3. Dzięgielewski Piotr – Rumienica

Kategoria V- Rocznik 1987-1968 – kobiety

  1. Dzięglewska Grażyna – Rumienica
  2. Wielgoszyńska Ewa – Lidzbark

Kategoria VI – rocznik 1967 i starsi – mężczyźni

  1. Świderski Kazimierz – Pierławka

Kategoria VI – rocznik 1967 i starsi- kobiety

  1. Bach-Rucińska Kamila – Lidzbark
  2. Wesołowska Edyta – Lidzbark

Kategoria VII – OPEN – mężczyźni

  1. Woźniak Piotr – Pierławka
  2. Grzebski Jan – Pierławka
  3. Chojnacki Igor – Lidzbark
  4. Świderski Kazimierz – Pierławka
  5. Witkowski Paweł-Lidzbark
  6. Łoziński Miłosz – Jeleń
  7. Chojnacki Wiktor – Lidzbark
  8. Dzięgielewski Filip – Rumienica
  9. Chojak Wiktor – Lidzbark
  10. Liebner Michał – Wielki Łęck
  11. Nadolski Wiktor – Lidzbark
  12. Dzięgielewski Piotr – Rumienica
  13. Kochański Paweł – Lidzbark
  14. Wesołowski Hubert – Lidzbark

Kategoria VII – OPEN – kobiety

  1. Pingot Zuzanna – Lidzbark
  2. Dzięgielewska Róża – Rumienica
  3. Rucińska Lena – Lidzbark
  4. Witkowska Julia – Lidzbark
  5. Witkowska Ewelina-Lidzbark
  6. Wielgoszyńska Ewa – Lidzbark
  7. Bach- Rucińska Kamila – Lidzbark
  8. Dzięgielewska Grażyna- Rumienica
  9. Wesołowska Edyta – Lidzbark
  10. Kraszewska Zofia – Lidzbark