„Wędkarska Przygoda 2015” rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Przez dwa popołudnia kilkuosobowa komisja miała nie lada „orzech do zgryzienia”. Nie spodziewaliśmy się tak dużego zainteresowania naszym konkursem. Napłynęło do nas blisko 150 prac, wykonanych w różnych technikach.

Największa ich liczba, to prace dzieci w kategorii wiekowej 7 – 9 lat i tu komisja postanowiła przyznać większą liczbę wyróżnień. Także w kategorii wiekowej do 6 lat ze znacznej liczby arcydzieł o tematyce wędkarskiej wybór był bardzo trudny.

Niezmiernie cieszy nas tak wielkie zainteresowanie. Jak już na wstępie pisałem,  nie lada problem z wyborem tych najlepszych miała komisja. Wiele z nich wymagało świetnego pomysłu, inne wymagały wiele czasu by je wykonać. A jedna ciekawsza od innej.

Jednak zgodnie z regulaminem komisja musiała dokonać wyboru tych najlepszych. Dla nas jednak wszyscy, którzy w konkursie brali udział są zwycięzcami.

 

Według opinii komisji oceniającej nadesłane prace wyniki konkursu są następujące:

 

– kategoria do 6 lat
1. Jendrzejewski Szymon
2. Brzuska Jagoda
3. Sosnowska Nina
Wyróżnienia:  – Szostkowska Zuzanna
– Szostkowska Oliwia

– kategoria 7- 9 lat
1. Zwierzchowska Nikola
2. Klejnowski Paweł
3. Szostkowska Aleksandra
Wyróżnienia:  –  Kraszewski Kacper
– Młynarczuk Jakub
– Kowalska Katarzyna
– Malinowska Wiktoria

– kategoria 10- 13 lat
1. Roch Julia
2. Florian Natalia
3. Kochańska Martyna

 

Jako Zarząd Koła PZW w Lidzbarku chcieliśmy bardzo, ale to bardzo podziękować wszystkim biorącym czynny udział w konkursie. Nagrody najlepszym zostaną wręczone na apelach szkolnych,  po  wcześniejszych ustaleniach z dyrekcjami szkół i przedszkoli, z których pochodzą wyróżnione prace.

Zarząd Koła, chcąc wynagrodzić wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie plastycznym trud jaki w niego włożyli, w dniu 6 czerwca  o godzinie 8.00 w parku sportowo – rekreacyjnym (za sceną) zaprasza  do wzięcia udziału w mini – zawodach wędkarskich „Wędkarska Przygoda 2015”. Na zawodach tych będą dodatkowe niespodzianki i nagrody  Zawody te połączone będą z nauką wędkowania dla tych dzieci, które mają wędkować po raz pierwszy. Wspólnie także do jeziora Lidzbarskiego wpuścimy nieco ryb, dokonując w ten sposób zarybienia naszego jeziora.

Serdecznie dziękujemy za prace i zapraszamy na mini – zawody
Zarząd Koła PZW w Lidzbarku

 

Źródło: tu