Wakacyjne połączenie stolicy z Trójmiastem i Ustką

Spółka „Koleje Mazowieckie – KM” od 25 czerwca 2016 r. uruchomiła wakacyjne połączenie Warszawy z Trójmiastem i Ustką – pociąg „Słoneczny”.

„Słoneczny” składa się z nowoczesnych wagonów piętrowych i lokomotywy Traxx wyprodukowanych przez firmę Bombardier. Podróż „Słonecznym” jest szybka i komfortowa. Wagony piętrowe są klimatyzowane, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także wyposażone w przewijaki dla niemowląt oraz stojaki na rowery. Nad spokojnym przebiegiem podróży każdego turysty czuwa uprzejma obsługa pociągu.

Bilety na przejazdy pociągiem „Słoneczny” są do nabycia w bardzo atrakcyjnych cenach. Honorowane są zniżki ustawowe, dodatkowo w cenie biletu można zabrać ze sobą rower lub psa. Zakupu biletu można dokonać w kasach biletowych, w biletomatach KM, za pomocą aplikacji skycash na telefon komórkowy, a także bezpośrednio u kierownika pociągu. W ramach akcji „Słoneczny wysyp rabatowy” można skorzystać z atrakcyjnych zniżek w nadmorskich kawiarniach, instytucjach kultury i centrach rozrywki. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.sloneczny.mazowieckie.com.pl.

 

SLONECZNY 2016