Turnieju tenisa stołowego z okazji 100-lecia niepodległości  Polski  zorganizowany przez MOSiR  w Lidzbarku

Turniej został rozegrany 11 listopada 2018 r., w turnieju startowało 42 zawodników i zawodniczek z Lidzbarka  i okolicznych miejscowości.

Klasyfikacje końcowe w poszczególnych kategoriach :

  1. kat: skrzat – rocznik 2010 i młodsi – chłopcy
  2. Piotrkowski Rafał – Działdowo
  3. Szczepański Fabian – Filice
  4. Wegrzynowski Alan – Lidzbark
  5. Cichocki Igor – Cibórz
  6. Raniszewski Marcel- Lidzbark

kat: Skrzatki- rocznik 2010 i młodsze- dziewczęta

  1. Rucińska Lena – Lidzbark
  2. Skuza Karolina – Lidzbark
  3. Czarnomorzec Julia – Lidzbark
  4. kat: Żak – rocznik 2008-2009- chłopcy
  5. Lipowski Michał – Działdowo
  6. Witkowski Paweł – Lidzbark
  7. Stolarczyk Kryspin – Działdowo
  8. Piotrowski Adam – Działdowo
  9. Wesołowski Hubert- Lidzbark
  10. Wielgoszyński Filip – Lidzbark
  11. Kraszewski Kamil, Łukasz- Lidzbark
  12. Kraszewski Kamil –Lidzbark

kat: Żaczki – rocznik 2008-2009 – dziewczęta

Decyzją sędziego głównego turnieju w żaczkach grała jedna skrzatka – Rucińska Lena – która także wygrała tę kategorię ale nie była klasyfikowana

Ostateczna klasyfikacja :

  1. Pingot Zuzanna- Lidzbark
  2. Witkowska Julia – Lidzbark
  3. Nadolska Roksana – Lidzbark
  4. Raniszewska Nadia – Lidzbark

kat: młodzik – rocznik 2006-2007 – chłopcy

  1. Łoziński Miłosz- Jeleń
  2. Liebner Michał – Lidzbark
  3. Kraszewski Kacper- Lidzbark

kat: kadet – rocznik 2004-2005- chłopcy

  1. Chojnacki Igor – Lidzbark
  2. Chojak Wiktor – Lidzbark
  3. Orzechowski Patryk – Jeleń
  4. Ruciński Adrian – Lidzbark

kat: rocznik 1968-2003- mężczyźni

  1. Woźniak Piotr – Pierławka
  2. Grzebski Jan – Pierławka
  3. Kukawski Grzegorz- Szczytno
  4. Szczepański Zbigniew – Filice
  5. Wichrowski Leszek- Iłowo
  6. Chojnacki Wiktor- Lidzbark
  7. Wichrowski Bogdan- Wiadrowo
  8. Chojnacki Arkadiusz- Lidzbark
  9. Muszyński Gabriel – Mława
  10. Smoluk Sebastian – Koszelewy
  11. Dąbrowski Piotr – Chełsty

kat: rocznik 1967 i starsi – mężczyźni

  1. Świderski Kazimierz – Pierławka
  2. Cechowski Bogdan – Pierławka
  3. Osmański Zygmunt – Lidzbark
  4. Kucharski Benedykt – Lidzbark

Turniej został rozegrany w miłej atmosferze, z dużym zaangażowaniem sportowym i wysoką kulturą gry u wszystkich zawodniczek i zawodników.

Zawody przeprowadził : Sławomir Ostrowski- Sędzia Główny Turnieju