Turniej Tenisa Stołowego z okazji Dnia Niepodległości

10 listopada odbył się Turniej Tenisa Stołowego z okazji Dnia Niepodległości.

W turnieju uczestniczyło 50 zawodników i zawodniczek. Wspaniała atmosfera, wielka rywalizacja i sporo emocji towarzyszyły podczas turnieju upamiętniającego odzyskanie niepodległości przez Polskę.

Klasyfikacja końcowa:

Kategoria Skrzat (2011 i młodsi) Chłopcy:

  1. Fabian Szczepański – Działdowo
  2. Franciszek Madej – Działdowo
  3. Aleksander Korona – Działdowo
  4. Michał Walasek – Działdowo
  5. Sebastian Nawrocki – Lidzbark

Kategoria Skrzat (2011 i młodsi) Dziewczęta:

  1. Natalia Łozińska – Lidzbark
  2. Lena Nizgorska – Lidzbark

Kategoria Żak (2009-2010) Chłopcy:

  1. Iwo Kempka – Działdowo
  2. Grzegorz Rochoń – Działdowo
  3. Krzysztof Kempka – Działdowo
  4. Rafał Piotrowski – Działdowo
  5. Alan Węgrzynowski – Lidzbark
  6. Piotr Gorczyczewski – Lidzbark

Kategoria Żaki (2009-2010) Dziewczęta:

  1. Lena Rucińska – Lidzbark
  2. Julia Witkowska – Lidzbark
  3. Karolina Skuza – Lidzbark
  4. Roksana Nadolska – Lidzbark
  5. Elżbieta PIetrzak – Działdowo
  6. Julia Czarnomorzec – Lidzbark
  7. Nikola Nawrocka – Lidzbark

Kategoria Młodzik (2007-2008) Chłopcy:

  1. Paweł Witowski – Lidzbark
  2. Krystian Stolarczyk – Działdowo
  3. Michał Liebner – Lidzbark
  4. Wiktor Tucholski – Wąpiersk
  5. Kacper Ozymkowski – Wąpiersk
  6. Michał Kochański – Lidzbark
  7. Filip Wielgoszyński – Lidzbark
  8. Filip Skuza – Lidzbark
  9. Michał Brzostek – Lidzbark
  10. Kamil Sadowski – Wylazłowo
  11. Błażej Maciejewski – Jeleń
  12. Filip Kalisz – Bełk

Kategoria Młodzik (2008-2007) Dziewczęta:

  1. Zosia Madej – Działdowo
  2. Zuzanna Pingot – Lidzbark
  3. Samanta Nawrocka – Lidzbark

Kategoria Kadet (2005-2006) Chłopcy:

  1. Miłosz Łoziński – Jeleń
  2. Wiktor Chojak – Lidzbark
  3. Kamil Świderski – Jeleń
  4. Korneliusz Kitewski – Lidzbark

Kategoria Junior (2002-2004) Chłopcy:

  1. Igor Chojnacki – Lidzbark
  2. Sebastian Wolski – Wąpiersk

Kategoria Junior (2002-2004) Dziewczęta:

  1. Zuzanna Madej – Działdowo

Kategoria OPEN do 50 lat Mężczyźni

  1. Jakub Szymański – Działdowo
  2. Karol Romulewicz – Lidzbark
  3. Krzysztof Sadowski – Wylazłowo
  4. Andrzej Witkowski – Lidzbark

Kategoria OPEN powyżej 50 lat Mężczyźni:

  1. Kazimierz Świderski – Pierławki
  2. Wiesław Ferenc – Lidzbark
  3. Bogdan Cechowski – Działdowo
  4. Marek Kalisz – Bełk

Sędzią głównym był Sławomir Ostrowski.

received_2761111627253269
74703523_2577140789046192_4290984203459231744_n
74707238_2239278969507407_2005573882680967168_n
75412096_925988231134605_4660464919785766912_n
IMG_20191109_140904
IMG_20191109_141628