SZCZEPIMY SIĘ 🛡💉🦠 – dowozy

Na terenie naszej gminy uruchomione zostały dowozy dla osób, które same nie są w stanie dotrzeć na szczepienie. Zgłoszenia przyjmuje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej pod numerem 782 184 896 od poniedziałku o piątku w godzinach 8:00 – 15:00.

Transport będzie realizowany dla osób:
➡️ posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami;
➡️ mających obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do najbliższego miejscu zamieszkania punktu szczepień.
Koordynatorem gminnym w sprawie organizacji transportu do punktu szczepień jest pracownik Urzędu Miast i Gminy w Lidzbarku, numer tel. 23 696 15 05 (od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy urzędu).

WAŻNE. Zgłoś potrzebę dowozu tylko wtedy, kiedy będziesz miał podany termin szczepienia.

✅ Zadbaj o swojego seniora!
Dowozy realizowane będą tylko w przypadku totalnego braku możliwości dotarcia na szczepienie. Jeśli macie kogoś w rodzinie, kto jest w stanie dowieźć Was na szczepienie, poproście o pomoc.

➡️ *Aktualne informacje na temat szczepień znajdziecie Państwo na: https://www.gov.pl/web/szczepimysie lub pod numerem bezpłatnej infolinii 989.