Sylwester 2015/2016 – relacja

Sylwestra 2015 / 16 Lidzbarczanie i goście hucznie świętowali na imprezie zorganizowanej przez Burmistrza Lidzbarka oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury. Zabawa, która odbyła się na parkingu przy Urzędzie Miasta zgromadziła liczną publiczność i oferowała – pomimo panującego tego wieczoru przejmującego zimna – bogaty program rozrywkowy.

Wydarzenie rozpoczęło się około 23 recitalem piosenek biesiadnych i dyskotekowych w wykonaniu Katarzyny Borowskiej. Półgodzinny program występu był doskonałym preludium przed setami przygotowanymi przez dwóch didżejów – Rycha i Nice’a. Występy didżejów porwały gromadzącą się około północy publiczność do żywiołowego tańca.

O północy otwarto symboliczną butelkę szampana – czemu towarzyszyły życzenia, które złożył mieszkańcom i gościom burmistrz Lidzbarka, Maciej Sitarek. Wraz z wejściem w Nowy Rok rozpoczął się (na wydzielonym terenie placu, a więc w pełni bezpieczny) pokaz sztucznych ogni. Trwające blisko dwadzieścia minut widowisko, odznaczało się barwnością i urodą zsynchronizowanych efektów pirotechnicznych.

„Sylwester Pod Gwiazdami” w Lidzbarku był huczny, piękny i – co bardzo ważne – bezpieczny. Niech taki będzie cały 2016 rok!