Trwa głosowanie nad BO 2017

Do 14 października można było zgłaszać swoje projekty mieszące się w kwocie do 100 000 zł. W sumie wpłynęło 12 wniosków, które pod względem formalnym sprawdziła komisja weryfikacyjna, w której skład weszli przedstawiciele rad osiedlowych, radni oraz pracownicy urzędu. Z pośród zgłoszonych propozycji, 7 spełniło kryteria i znalazło się na liście do głosowania. Są to: czipowanie psów, czyste osiedle, park linowy, siłownia zewnętrzna, stojaki rowerowe na terenie miasta Lidzbark, wykonanie chodnika wzdłuż posesji przy ul. Południowej 1A do sklepu spożywczego „MARCO”, zagospodarowanie terenu Chmielna – Brzozowa- teren rekreacyjny „OD MALUCHA DO SENIORA”.

Głosowanie potrwa do 28 października. Karty do głosowania i urny znajdują się w: Urzędzie Miasta i Gminy w Lidzbarku (parter), Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Garbuzy, Zespole Szkół przy ul. Przemysłowej oraz przy ul. Dworcowej (budynek UMiG). Głosować można w dni powszednie od godz.: 10:00 do godz.: 14:00. Uprawnieni do oddania głosu są mieszkańcy zameldowani na terenie Lidzbarka, którzy najpóźniej w dniu głosowania ukończyli 16. rok życia. Wyniki głosowania poznamy 4 listopada.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami na temat zgłoszonych wniosków, a także sposobie i miejscu głosowania.