Rodzinnie na festynie w przedszkolu

Rodzinna atmosfera i mnóstwo dobrej zabawy – tak w wielkim skrócie można podsumować Festyn Rodzinny, który odbył się w piątek, 15 czerwca w Przedszkolu Miejskim w Lidzbarku. Atrakcji dla najmłodszych nie brakowało. Z racji, iż nie ma nic cenniejszego niż uśmiech dziecka, przedstawienie dla dzieci wystawili… pracownicy oraz rodzice dzieci uczęszczających do naszego przedszkola. Po przedstawieniu i wspólnym tańcu w rytm „Czekolady” dzieci mogły bawić się na dmuchanym placu zabaw, wziąć udział w loterii, skorzystać z usług salonu fryzjerskiego, fotobudki, kącika LEGO, malować w plenerze, uczestniczyć w zumbie, puszczać bańki, grać w piłkę, przejechać się Welexem, pomalować twarz, odwiedzić promocyjne i edukacyjne stoisko Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego, wypróbować swoich sił w ratownictwie oraz uczestniczyć w przeróżnych grach sportowych.
Całe rodziny korzystały nie tylko z atrakcji i pięknej pogody, ale i posiłku. Oprócz dań z grilla, kolejka ustawiła się po pyszne ciasta i inne słodkości.
Organizatorom wydarzenia i Radzie Rodziców udało się zaangażować wiele osób i różne instytucje lokalne, których oferta była bardzo atrakcyjna, zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych. Tego nie można było przegapić.