Osiedle Nr 1 obejmuje ulice: Fryderyka Chopina, Cicha, Dworcowa, Działdowska, Garbarska, Garbuzy, Główny Dworzec, Górka, Plac Generała Józefa Hallera, Kazimierza Jagiellończyka, Kopernika, Kościelna, Krótka, Mickiewicza, Młyńska, Nowy Rynek, Ogrodowa, Piaski, Podgórna, Podzamcze, Przemysłowa, Sądowa, Słomiany Rynek, Stare Miasto, Stefana Batorego, Strażacka, Szosa Lubawska, Wodna, Zamkowa

Przewodnicząca Rady Osiedla Nr 1 – Katarzyna Czaplińska

Z-ca Przewodniczącej Rady Osiedla – Dariusz Jagielski

Przewodniczący Zarządu Rady Osiedla – Gerard Chyliński

Z-ca Przewodniczącego Zarządu Rady Osiedla – Roman Sławiński

 


 

Osiedle Nr 2 obejmuje ulice: Władysława Broniewskiego, Marii Dąbrowskiej, Graniczna, Hugona Kołłataja, Stanisława Konarskiego, Tadeusza Kościuszki, Kwiatowa, Juliusza Kraziewicza, Leśna, 3-go Maja, Elizy Orzeszkowej, Południowa, Poprzeczna, Ignacego Potockiego, Poświętna, Władysława Reymonta, Rejtana, Słoneczna, Sosnowa, Stanisława Staszica, Targowa, Tartaczna, Juliana Tuwima, Wiejska, Józefa Wybickiego, Zieluńska, Stefana Żeromskiego

Przewodnicząca Rady Osiedla Nr 2 – Dorota Wacławska

Z-ca Przewodniczacej Rady Osiedla –  Judyta Bagniewska

Przewodniczący Zarządu Rady Osiedla – Dawid Głuszek

Z-ca Przewodniczącego Zarządu Rady Osiedla – Jacek Czarnomski

 


 

Osiedle Nr 3 SKARPA obejmuje ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Chmielna, Dębowa, Grabowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jesionowa, Klonowa, Leśniczówka, Lipowa, Nowa, Okopowa, Podleśna, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Wiśniowa

Przewodniczący Rady Osiedla – Wiesław Cieślak

Z-ca Przewodniczącego Rady Osiedla – Jerzy Moskot

Przewodniczący Zarządu Rady Osiedla – Bogdan Brzozowski

Z-ca Przewodniczącego Zarządu Rady Osiedla – Leszek Aleksandrowicz

 


 

Osiedle Nr 4 obejmuje ulice: Jeleńska, Myśliwska

Przewodniczący Rady Osiedla  – Iwona Józefowicz

Z-ca Przewodniczącego Rady Osiedla – Henryk Zomkowski

Przewodniczący Zarządu Rady Osiedla – Daniela Gawińska

Z-ca Przewodniczącego Zarządu Rady Osiedla – Marcin Wyrostkiewicz