Pobijmy razem rekord Guinnessa!

 

Orlik przy ul. Garbuzy w Lidzbarku został wybrany jako jeden z 200 takich obiektów w Polsce, na których w niedzielę 11 października o godz. 15:30 odbędzie się próba bicia rekordu Guinnessa w największym treningu piłki ręcznej.

Całe przedsięwzięcie na związek ze zbliżającymi się mistrzostwami Europy w piłce ręcznej, które od 15 do 31 stycznia odbędą się w Polsce. Na 100 dni przed rozpoczęciem turnieju w całym kraju nastąpi próba ustanowienia rekordu Guinnessa w największym treningu piłki ręcznej.

Podstawowym warunkiem, aby rekord został uznany przez Księgę Rekordów Guinnessa jest rozpoczęcie i zakończenie treningu w tym samym czasie na wszystkich Orlikach biorących udział w akcji.
Dlatego też każdy trening będzie wyglądał tak samo i został obostrzony kilkoma warunkami. Przede wszystkim pod uwagę nie będą brane osoby, które na trening się spóźnią lub wyjdą z niego przed oficjalnym zakończeniem.
Na każdego uczestnika będzie czekał DYPLOM, a spośród wszystkich ćwiczących zostaną rozlosowane nagrody oraz gadżety.

Kto może wziąć udział w treningu? Niemal każdy! Zajęcia będą trwały 50 minut i są przeznaczone dla chętnych od 7. roku życia. Co ważne, wszyscy uczestnicy muszą być w strojach sportowych.

Zapisy przyjmowane będą do dnia treningu (niedziela) do godz.15:30. Później nie będzie już możliwości dołączenia.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lidzbarku, we współpracy z Biurem Promocji w Lidzbarku i Polskim Związkiem Piłki Ręcznej.

Więcej informacji pod numerem tel: 793 160 907

Zapraszamy !

Bez tytułu