Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy 2015

Tygodnik Działdowski, Bułka z Masłem oraz Nowakowski Tradycja Sp. z. o.o organizują konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy. Do uczestnictwa zapraszamy wszystkie sołectwa z terenu powiatu działdowskiego, a także z gmin Dąbrówno oraz Kozłowo. Pochwalcie się swoim wieńcem i wygrajcie cenne nagrody!

Za nami dożynki. Podczas wszystkich uroczystości poszczególne sołectwa prezentowały piękne wieńce dożynkowe. Widzieliśmy wiele z nich i jesteśmy pod wrażeniem. Już na pierwszy rzut oka było widać ile ich wykonanie wymagało czasu oraz cierpliwości. Chcielibyśmy by zdjęcia tych wieńców trafiły do większego grona odbiorców.  Wpadliśmy na pomysł aby zrobić to w formie konkursu.  Nasz pomysł poparły firmy Bułka z Masłem oraz Nowakowski Tradycja Sp. z o.o.,  które włączyły się do organizacji i tak zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konkursie na Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy 2015.  Oprócz dobrej zabawy sołectwa będą mogły liczyć na cenne nagrody. Dzięki wymienionym sponsorom nagrodzimy trzy najlepsze zdaniem czytelników wieńce, a zwycięskie sołectwa otrzymają nagrody o wartości 600, 300 i 150zł, które same sobie wybiorą. Nagrody zostaną rozdane podczas specjalnej uroczystości. Na niej na mieszkańców zwycięskiej miejscowości będą czekały także niespodzianki.

Jak można zgłaszać swoje kandydatury? 
Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać zdjęcie wieńca dożynkowego wraz z dopiskiem jakie sołectwo jest jego autorem.  Dodatkowo należy zamieścić także imię i nazwisko osoby odpowiedzialnej oraz jej numer telefonu. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres redakcjad@tygodnikdzialdowski.pl lub dostarczyć bezpośrednio do naszej redakcji (ul. Pocztowa 4, Działdowo). Czekamy na nie do czwartku , 24 września, do godz. 16.00. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji pod numerem tel. 23 697 54 08.

Jak będzie wyglądało głosowanie?
Zdjęcia zgłoszonych wieńców będziemy publikowali na specjalnej stronie konkursowej w trzech kolejnych numerach „Tygodnika Działdowskiego”. Na wybrany wieniec będzie można głosować za pomocą sms-a (koszt 1,23zł z VAT) lub poprzez kupon konkursowy, który będzie do wycięcia w gazecie.