Nagroda za udział w akcji „Rowerowy Maj” odebrana!

We wrześniu i październiku najaktywniejsi rowerzyści ze Szkoły Podstawowej Nr 1 i Szkoły Podstawowej nr 2 w Lidzbarku wzięli udział w wycieczce na „Farmę Noego” w Kiełpinach. Wyjazd stanowił nagrodę za udział w akcji „Rowerowy Maj,” która miała miejsce w roku szkolnym 2018/2019, a jego inicjatorem był Burmistrz Miasta Lidzbark – pan Maciej Sitarek.

W wyprawie uczestniczyli uczniowie, których klasy w minionym roku szkolnym uzyskały największą liczbę punktów za udział w wyżej opisanej akcji.

Tym razem pogoda nie spłatała figla i uczestnicy mogli aktywnie spędzić czas na łonie przyrody, rozkoszując się ciszą i atrakcjami takimi jak przejazd bryczką, jazda konna czy ognisko. Najbardziej aktywni mogli spróbować swoich sił, skacząc na trampolinie. Miłośnicy przyrody nawiązali bliższą znajomość ze zwierzętami z minizoo. Zapaleni grzybiarze wzięli udział w grzybobraniu, korzystając ze sprzyjającej aury, zaś smakosze rozkoszowali się smakiem pieczonych kiełbasek.

Wszystkim dopisywał doskonały humor, a ponieważ uczniom naszej szkoły towarzyszyli koledzy ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Lidzbarku, uczniowie mieli okazję do odnowienia znajomości i zacieśnienia więzi z rówieśnikami.

Niewątpliwie taka nagroda stanowi motywację do udziału w kolejnych przedsięwzięciach.