Nabór do Przedszkola we Wlewsku

Dyrekcja Przedszkola Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im Dzieciątka Jezus we Wlewsku ogłasza nabór na rok szkolny 2016 \ 2017 oraz  dzieci urodzone w 2010r. (sześcioletnie obowiązek do  Rocznego Przygotowania Przedszkolnego ) 2011r. (pięcioletnie prawo do  Rocznego Przygotowania Przedszkolnego

Dzieci otrzymają bezpłatne podręczniki

Uwaga!!!

Nauka i pobyt dziecka w naszym przedszkolu jest bezpłatny!!!

Prowadzimy również bezpłatny dowóz dla dzieci z Lidzbarka i okolic.

Chcemy wychować małego człowieka, akceptującego samego siebie, wrażliwego i otwartego w stosunku do innych ludzi i świata, gotowego do szukania nowych i oryginalnych rozwiązań oraz radzącego sobie z trudnościami. Jesteśmy przedszkolem, które tworzy warunki do twórczego rozwoju dziecka biorąc pod uwagę jego umiejętności, indywidualne potrzeby i możliwości rozwojowe. W przedszkolu na dzieci czeka wykwalifikowana kadra posiadająca wysokie kwalifikacje pedagogiczne, a także specjalistyczne, zajęcia dostosowuje do możliwości i oczekiwań dziecka. Zabawa doskonałym sposobem na zdobywanie umiejętności i wiadomości o sobie samym oraz otaczającym świecie.  Sale są wyposażone w niezbędny sprzęt potrzebny do prawidłowego rozwoju fizycznego oraz intelektualnego. Bogaty zasób pomocy dydaktycznych pomaga w ciekawy  oraz inspirujący sposób prowadzić zajęcia. Zabawki, gry i pomoce dostosowane do potrzeb rozwojowych i zainteresowań oraz stymulujące rozwój dziecka w każdym wieku. Akceptujemy dzieci takimi jakie są, doceniamy za to kim są i jak wyglądają, za ich własne rozumienie i zainteresowania. Tworzymy im warunki do możliwości samodzielnego decydowania, by dorosły pewne siebie, zdolne do podejmowania decyzji i współdziałania i komunikacji w grupie. Praca alternatywnymi metodami .

Bogata oferta wycieczek, imprez, uroczystości i kącików zainteresowań. Współpraca z wieloma organizacjami ogólnopolskimi, lokalnymi  instytucjami i zakładami pracy.

Placówka mieści się w budynku wolno stojącym, monitorowanym . Dzieci mają do dyspozycji duży, bezpieczny  plac zabaw dostosowany do zabaw i zajęć na świeżym powietrzu oraz  ogródek ekologiczny.

Karty zgłoszenia dzieci do przedszkola i zerówki można pobrać codziennie w godz. 7,oo – 17,oo

Przedszkole czynne jest  od poniedziałku do piątku

w godz.7.00-17.00

Więcej informacji pod nr tel. (23) 6986044   kom. 501 619 989

Przedszkole Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Dzieciątka Jezus

Wlewsk 1
13-230 Lidzbark
wlewsk@spsk.info.pl