Mistrzostwa Województwa w kat. Skrzatów i Żaków w Tenisie Stołowym

W niedzielę, 13 maja w Mrągowie rozegrano Mistrzostwa Województwa w kat. Skrzatów i Żaków w Tenisie Stołowym. W mistrzostwach rozgrywano gry pojedyncze, podwójne i mieszane.
Nasz klub reprezentowali:
– kat. SKRZAT: RUCIŃSKA LENA i WITKOWSKA JULIA
– kat. ŻAK: PINGOT ZUZANNA, WITKOWSKI PAWEŁ, LIEBNER MICHAŁ, WESOŁOWSKI HUBERT.
Dobrze zaprezentowały się nasze Skrzatki. RUCIŃSKA LENA zajęła II miejsce w grze pojedynczej, a WITKOWSKA JULIA zdobyła III miejsce. Natomiast w grze podwójnej LENA i JULIA zdobyły I miejsce uzyskując tytuł MISTRZYŃ WOJEWÓDZTWA.
W kat. ŻAK najlepiej zagrał WITKOWSKI PAWEŁ – zajął II miejsce w grze pojedynczej uzyskując awans na MISTRZOSTWA POLSKI ŻAKÓW, które zostaną rozegrane 09-10 czerwca 2018r. w KRAŚNIKU. W grze podwójnej z ZIARKO MACIEJEM z PISANICY zdobył III miejsce i w grze mieszanej z KRYNICKĄ ALICJĄ z PISANICY uplasował się w przedziale miejsc 5-8.
Pozostali nasi zawodnicy bardzo dzielnie walczyli w grach pojedynczych i podwójnych zdobywając cenne doświadczenie potrzebne do podnoszenia swoich umiejętności.
Jeszcze raz bardzo dziękuję Rodzicom za zaangażowanie i udzieloną wszelaką pomoc w organizowaniu wyjazdu na turnieje.

Tego samego dnia w Suszu został rozegrany Półfinał o Puchar Gazety Olsztyńskiej i TVP3.
CHOJNACKI IGOR zajął w swojej kategorii IV miejsce, a ŁOZIŃSKI MIŁOSZ II miejsce. Zarówno Igor jak i Miłosz awansowali do finału wojewódzkiego, który został rozegrany 20 maja w Ostródzie.