Mariusz Dembowski na podium

1 kwietnia w Olsztynie odbyło się zakończenie cyklu  biegów Grand Prix City Trail.  Mariusz Dembowski z Lidzbarka zajął w końcowej klasyfikacji 6 miejsce Open i 1 miejsce w kategorii wiekowej M-30, Najlepszy czas jaki  uzyskał Mariusz, to 16min56s na 5 kilometrowej przełajowej trasie.. W biegu startował również Wiesław Burzacki z Lidzarka, który zajął w swojej kategorii wiekowej M-60 1 miejsce.

11 kwietnia w Ostródzie odbył się bieg „Vital Sport Arena”. Mariusz Dembowski zajął 6 miejsce Open i 1 miejsce w kategorii wiekowej M-30. Bieg na dystansie 5.3km Mariusz pokonał w czasie  16min46s, co daję średnią biegu  19km/h.

Dzień później, 12 kwietnia odbył się „XXII Bieg Żniński”, w którym Mariusz Dembowski dystans 10km pokonał w czasie 33min53s, zajmując przy tym 3 miejsce Open.

olsztyn zakończenie Burzacki olsztyn zakończenie Grand Prix City Trail ostróda żnin