Pełna nazwa obiektu Kwatera myśliwska w Ośrodku Hodowli Zwierzyny w Konopatach
Rodzaj działalności  hotelowa, łowiecka
 Adres Konopaty 38A09-304 Lubowidz
Telefon/fax 662-053-193, 602-747-258
Strona internetowa  www.lidzbark.olsztyn.lasy.gov.pl/lowiectwo
e-mail lidzbark@olsztyn.lasy.gov.pl

 

 Tytuł oferty Wypoczynek w sercu lasu
Opis oferty Kwatera myśliwska położona jest w południowej części lasów Nadleśnictwa Lidzbark, w obrębie Ośrodka Hodowli Zwierzyny w Konopatach. Kwatera dysponuje 6-ma pokojami, a w nich 13 miejscami noclegowymi. Pokoje znajdują się na I piętrze. Do dyspozycji gości jest tam również kącik wypoczynkowy z tv, grami planszowymi, biblioteczką, czajnikiem, lodówką oraz sala jadalni w stylu łowieckim na parterze budynku. Obok kwatery znajduje się bezpłatny parking oraz przestronny garaż dla samochodów. 
Zawartość pakietu 

 

 

W bezpośrednim sąsiedztwie kwatery znajduje się leśna ścieżka edukacyjna z zagrodami dla zwierząt (dziki, muflony) oraz pokazową wolierą dla bażantów. Na ścieżce są też urządzenia do edukacji – tablica interaktywna, skocznia leśna, ambonka obserwacyjna. Przy kwaterze znajduje się punkt węzłowy trzech szlaków rowerowych, z których dwa (zielony i czarny) biegną przez okoliczne lasy, a jeden (niebieski) doliną rzeki Wkry. Istnieje na miejscu możliwość zbierania grzybów, udania się na spacer do lasu, wędkowania w pobliskich jeziorach. Okazjonalnie odbywają się w promieniu 15 km różne imprezy i happeningi edukacyjno-przyrodniczo-sportowe – więcej informacji można zasięgnąć w tej kwestii w Domu Kultury w Lidzbarku Welskim oraz w Domu Kultury w Żurominie.
Oferta całoroczna/sezonowa całoroczna
Terminy  cały rok
Rodzaj zakwaterowania(domki/pokoje) pokoje
Cena 60 zł/osobę ze śniadaniem
Ilość miejsc noclegowych 13
Wyżywienie Obiady i obiadokolacje na miejscu do uzgodnienia (w tym również dania myśliwskie)
Wyposażenie pokoi/domków Osobna łazienka, szafy, szafki nocne, stolik, krzesła, łóżka, 4 pokoje wyposażone są również w szafy pancerne dla myśliwych
Dodatkowy opis obiektu  Zainteresowanym myśliwym Nadleśnictwo oferuje nie tylko zakwaterowanie w kwaterze, ale również możliwość organizacji polowania indywidualnego i zbiorowego na jelenie, sarny, daniele, dziki, jak również polowania zbiorowego na bażanty pochodzące z wolierowej hodowli bażantów. Istnieje na miejscu możliwość zakupu tusz bażancich do celów konsumpcyjnych.

DSC02729 DSC_1452