Kurs języków obcych w Bibliotece Miejskiej

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Lidzbarku zaprasza na bezpłatne e-learningowe (komputerowe) kursy językowe dla dorosłych, a także dla dzieci ( od 10 roku życia).

W ofercie nauka języka angielskiego (w tym angielskiego biznesowego), niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego.

Kursy składają się z filmów, dialogów, fotolekcji, kącików gramatycznych, modułów nauki słówek czy sprawdzających poprawność wymowy.

Metoda nauczania opiera się na naturalnych procesach poznawczych. Wykorzystuje tak zwaną immersję językową, czyli całkowite zanurzenie w języku, dzięki któremu w szybkim tempie można opanować wybrany język, a efekty widoczne są już po kilku sesjach nauki.

Wszyscy uczestnicy mogą liczyć na pomoc biblioteki w obsłudze komputera a także wsparcie w korzystaniu z samego kursu.

Biblioteka otrzymała dostęp do kursów bezpłatnie, dzięki udziałowi w projekcie „Kurs na języki obce”. Projekt ten jest prowadzony przez  firmę Funmedia, we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Informacji na temat kursu komputerowego udziela: Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Lidzbarku, email: mgbplw@wbp.olsztyn.pltel. 23 69 61 141

kursy językowe