Kolejne spektakularne zwycięstwo Welu

W niedzielne popołudnie, 19 kwietnia nasi kibice mogli obejrzeć dobry mecz w wykonaniu naszej drużyny i grad bramek. Tym razem przeciwnikiem drużyny z Lidzbarka był GKS Grunwald Gietrzwałd. Mecz zakończył się spektakularnym zwycięstwem Lidzbarskiego Welu z wynikiem 8:1.

Wel w tym meczu wystąpił w składzie: Mateusz Dobucki; Dominik Strungowski; Krzysztof Pieckowski; Sławomir Łożyński; Piotr Figurski; Patryk Szrajder (75’ Bartosz Urbański); Paweł Wiśniewski (70’ Jakub Strungowski); Sebastian Kochański; Maciej Nizgorski (70’ Michał Rynkowski); Patryk Godziszewski (75’ Filip Pawelski); Damian Kalisz.

Kadrę na ten mecz uzupełnili: Robert Grabowski; Adrian Gajewski; Sebastian Sieg; Adrian Falkowski; Marcin Marchelek.

Bramki dla Lidzbarskiego klubu zdobyli: Patryk Szrajder x2; Paweł Wiśniewski x2; Patryk Godziszewski, Damian Kalisz; Krzysztof Pieckowski i Sebastian Kochański, dla którego była to pierwsza bramka zdobyta w seniorskiej drużynie.

Podziękowania za ten mecz i powodzenia za tydzień, w następnej kolejce, w której nasi piłkarze na swój mecz wyjadą do Susza. Drużyna z Susza to niekwestionowany lider naszej ligi i główny kandydat do awansu.

Więcej o meczu oraz galeria zdjęć na: http://wel.futbolowo.pl/

DSC_7071 DSC_7065 DSC_7020 DSC_7017 DSC_7011 DSC_7008 DSC_6985  DSC_6974 DSC_6967