KLASYFIKACJA ZAWODNIKÓW PO III TURNIEJU I GRAND PRIX W TENISIE STOŁOWYM

W niedzielę 15.03 zakończył się turniej ostatni  w ramach I Grand Prix Lidzbarka w tenisie stołowym.  W zawodach ogółem startowało ok. 40 tenisistów w 6 kategoriach. Zawodnicy zdobywali punkty  w trzech turniejach. Klasyfikacja końcowa poszczególnych kategorii wiekowych w tabelach. Zawodnicy, którzy zajęli miejsca  I -III otrzymali medale i nagrody rzeczowe.

 

DSC08263

Statuetkę dla najstarszego zawodnika turnieju otrzymał pan Józef Kowalski, natomiast statuetkę najmłodszego zawodnika otrzymał Miłosz Łoziński.

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji składa serdeczne podziękowania dla pani Kamili Świniarskiej za pomoc w organizacji turnieju.

 

DSC02466 DSC02470 DSC02475 DSC08249 DSC08251 DSC08252 DSC08253 DSC08255 DSC08256 DSC08260 DSC08261 DSC08262

KLASYFIKACJA KOŃCOWA ZAWODNIKÓW PO III TRUNIEJACH GRAND PRIX W TENISIE STOŁOWYM 15.03.2015

KATEGORIA 50 + MĘŻCZYŹNI

LP. NAZWISKO IMIĘ MIEJSCE MIEJSCOWOŚĆ I GP PUNKTACJA II GP  PUNKTACJA III GP WYNIK
1. FIGURSKI MAREK I DZIAŁDOWO 30 30 30 90
2.  KOWALSKI JÓZEF II LIDZBARK 28 28 22 78
3. ŁUKASZEWSKI JANUSZ III LIDZBARK 26 22 26 74
4. OSMAŃSKI ZYGMUNT IV LIDZBARK 24 22 18 64
5. ŚWIDERSKI KAZIEMIERZ V PIERŁAWKI 0 26 28 54
6. SAMEK ROMAN VI GRÓDKI 0 24 26 50
7. CECHOWSKI BOGDAN VII DZIAŁDOWO 0 18 18 36
8. ŁUKASZEWSKI MARIUSZ VIII LIDZBARK 0 0 18     18

 

 

KATEGORIA 13 I MŁODSI CHŁOPCY (SZKOŁA PODSTAWOWA)

LP. NAZWISKO MIEJSCE MIEJSCOWOŚĆ I GP PUNKTACJA II GP III GP WYNIKI
IMIĘ
1. SZPEJNA BARTOSZ I SP WLEWSK 28 30 28 86
2. CHOJNACKI IGOR II SP LIDZBARK 26 28 26 80
3. NAWROCKI BŁAŻEJ III SP LIDZBARK 24 26 22 72
4. ŁOZIŃSKI MIŁOSZ IV SP WĄPIERSK 22 24 24 70
5. DZIĘGIELWSKI FILIP V SP RUMIENICA 30 0 30 60
6. LEWANDOWSKIARKADIUSZ VI SP LIDZBARK 0 22 0 44
7. KITEWSKI JULIAN VII SP LIDZBARK 0 22 22 22

 

KATEGORIA 14-16 CHŁOPCY (GIMNAZJUM)

LP.  NAZWISKO IMIĘ MIEJSCE MIEJSCOWOŚĆ I GP PUNKTACJA II GP III GP WYNIKI
1. CHOJNACKI WIKTOR I GIMNAZJUM LIDZBARK 30 30 30 90
3. BABSKI DAMIAN II GIMNAZJUM LIDZBARK 26 26 28 80
3. KARPIŃSKI SEBASTIAN III GIMNAZJUM LIDZBARK 28 28 22 78
4. ZANIEWSKI DAWID IV GIMNAZJUM LIDZBARK 22 22 24 68
5. SZULC JAKUB V GIMNAZJUM LIDZBARK 18 22 0 40
6. TRYLSKI PIOTR VI GIMNAZJUM DZIAŁDOWO 0 0 0 26
7. GODZISZEWSKI JAKUB VII GIMNAZJUM LIDZBARK 24 0 0 24
8. CYBULSKI JAN VIII GIMNAZJUM LIDZBARK 22 0 0 22

 

KATEGORIA 14- 16 DZIEWCZĘTA (GIMNAZJUM)

LP. NAZWISKO IMIĘ MIEJSCE MIEJSCOWOŚĆ I GP PUNKTACJA II GP III GP WYNIKI
2. ŁOZIŃSKA PAULINA I GIMNAZJUM LIDZBARK 28 28 30 86
3. LENKOWSKA JOLANTA II GIMNAZJUM LIDZBARK 26 24 28 78
4. SADOWSKA JULIA III GIMNAZJUM LIDZBARK 26 26 26 78

 

 

KATEGORIA 13- i MŁODSZE DZIEWCZĘTA (SZKOŁA PODSTAWOWA)

LP. NAZWISKO IMIĘ MIEJSCE MIEJSCOWOŚĆ I GP PUNKTACJA II GP III GP WYNIKI
1. BLAUTENBERG IZABELA I SP KOZŁOWO 30 30 30 90
2. DZIĘGIELEWSKA RÓŻA II SP RUMIENICA 0 0 28 28

 

 

 

KATEGORIA:  17-49 MĘŻCZYŹNI

LP. IMIĘ NAZWISKO MIEJSCE MIEJSCOWOŚĆ I GP PUNKTACJA II GP III GP WYNIKI
1. ŁĄCZYŃSKI MARCIN I DZIAŁDOWO 30 28 26 84
2. WOŹNIAK PIOTR II PIERŁAWKI 28 26 54 82
3. KACZMARCZYK MICHAŁ III DZIAŁDOWO 24 30 54 78
4. BOROWSKI  PIOTR IV DZIAŁDOWO 22 24 46 76
5. BLAUTENBERG KRZYSZTOF IV KOZŁOWO 18 22 40 58
6. OSTROWSKI SEBASTIAN V LIDZBARK 14 22 36 54
7. CHOJNACKI ARKADIUSZ VII LIDZBARK 18 18 36 50
8. DZIĘGIELWSKI PIOTR VIII RUMIENICA 22 0 22 44
9. KULINA MARCIN IX LIDZBARK 0 18 14 32
10. JASKULSKI DAWID X PIERŁAWKI 26 0 26 26